close
تبلیغات در اینترنت

شرایط خدمت در شهر خود

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آرشیو

شرایط خدمت در شهر خود

شرايط بومي شدن محل خدمت سربازان

جام جم آنلاين: سردار موسی کمالی، مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگویی اختصاصی به سوالات مختلف خبرنگار جام‌جم آنلاین در باره قانون جدید خدمت سربازی پاسخ داده است.


قسمتهای قبلی این مصاحبه به پاسخ سوالاتی در باره وضعیت معافیت افراد تحصیلکرده، شرایط معافیت بخاطر خدمت سه برادر ، خانواده های ایثارگر، دانشجویان ، دامادها ، سربازان در حال خدمت، بسیجیان و متاهلین و نیز سربازان حرفه ای، فراری و غایب اختصاص داشت. وضعیت افراد مقیم خارج از کشور نیز مطرح شد. اکنون در بخش پیش رو موضوع بومی شدن محل خدمت سربازان ، وضعیت حقوقی آنها و آینده خدمت سربازی بررسی می شود.


آیا شما برای بومی شدن محل خدمت سربازان یعنی اینکه سربازان هر استان در همان استان خدمت کنند، برنامه‌ای دارید؟


این موضوع جزو برنامه ما نیست اما در اینجا چند نکته مطرح است. یکی اینکه سازمان وظیفه عمومی سازمان اعزام کننده است و سازمان بکار گیرنده نیست.سازمان وظیفه عمومی تلاش خود را برای آموزش سربازان در همان استان نزدیک محل سکونتشان انجام می دهد ولی شاید کمتر از 50 درصد این امر تحقق پیدا می کند. دلیلش این است ما مراکز آموزشی که داریم در شهرهای خاص است مثلاً در  استان مازندران اصلاً پادگان آموزشی نداریم یکی 2 تا پادگان خیلی کوچک داریم که ظرفیتش محدود است یا در گیلان مثلاً پادگانی که ما داریم پادگان کوچکی است که شاید مثلاً پانصد نفر هم در هر دوره نمی تواند بگیرد لذا ما مجبوریم اینها را بفرستیم در شهرهایی که تعداد سربازشان کم است ولی پادگان آنجا ظرفیتش بالاست بنابراین در سازمان وظیفه عمومی فقط بحث آموزش مطرح است و بحث بکارگیری نیست.


 نکته دیگر این است که بنا نیست سرباز در شهر خودش خدمت کند به دلیل اینکه نیازهای ما عموماً در شرق، غرب و جنوب کشور است درحالی که سربازهایی که ما زیاد داریم در مرکز و شمال و برخی از این مناطق است. بنابراین ما به ناچار باید سربازان را به آن مناطق بفرستیم.


 نکته بعدی هم اینست که بکارگیری سربازان در شهرهای خودشان با اصل سربازی هم مغایرت دارد.


 سربازی تربیت نظامی و اجتماعی است. سرباز باید با دوری از موطن خود، با مناطق، قلمرو و مسائل دیگر آشنا شود که در مواقع ضروری بتواند کمک کند نه اینکه هر کس در شهر خودش باشد و این موضوع اصلاً انجام ماموریت نیروهای مسلح را مختل می‌کند.


 تلاشی که نیروهای مسلح انجام می‌دهند، این است که سعی کنند فاصله محل خدمت یک سرباز با موطنش را کاهش دهند نه اینکه هر سربازی در استان خودش یا استان همجوار خدمت کند. 

 

یک سوال دیگر، در حال حاضر سربازان چقدر حقوق می‌گیرند؟


آنچه در حال حاضر به سربازان پرداخت می‌شود، اسمش را نمی‌توان حقوق گذاشت به دلیل اینکه سربازی که در پادگان حضور دارد،  واقعاً 24 ساعته باید خدمت کند و این را اگر بخواهیم با ارزش ریالی مقایسه کنیم مبلغ خیلی زیادی خواهد بود اما مبلغی که الان به سربازها پرداخت می‌شود، خیلی ناچیز است و در واقع یک کمک هزینه ای است که به سربازان پرداخت می شود که حداقلش حدود 39 هزار تومان است.ما معتقدیم که اگر قرار است حقوقی به سربازان پرداخت شود، باید مبلغ قابل توجهی باشد و این موضوع زیبنده سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست.


بعضا گفته می‌شود که در نیروهای مسلح از تخصص و توانایی سربازها استفاده نمی شود، نظرتان را بفرمائید.


نیروهای مسلح ماموریت دفاع از امنیت، استقلال، تمامیت ارضی کشور و... را بر عهده دارند.نیروهای مسلح بخشی از نیروهای خود را از بین جوانها استخدام می‌کند و بخشی را هم از طریق سربازان تامین می‌کند. طبیعتا در خصوص نیروهایی که استخدام می‌ کند باید پاسخگو باشد یعنی اگر رفت یک لیسانس یا دکترای کشاورزی را استخدام کرد و فردا نتوانست او را بکارگیری کند، باید پاسخگو باشد اما در رابطه با نیروهای اجباری و سربازان باید توجه داشت که همه ایرانیها با هر نوع دین، مذهب، نژاد و قومیت اعم از ترک ، کرد ، لر، بلوچ ، و... باید به سربازی بروند و بعضاً هم ممکن است اینها کلی مسائل خاص سیاسی داشته باشند حال سوال اینست که نیروهای مسلح چکار باید بکند؟ طبیعی است که نیروهای مسلح اصلاً نمی تواند همه سربازان را با توجه به تخصص آنها را بکار بگیرد.


بخشی از این نیروها تخصص هایی دارند که برای نیروهای مسلح مفید است اما تعداد زیادی از اینها کسانی هستند که تخصص‌هایی که دارند مستقیما برای نیروهای مسلح فایده‌ای ندارد. بنابراین، نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه یا نیروی انتظامی مجبور است به اینها آموزشهای تخصصی بدهد و در مشاغلی بکار گیرد.


یکی از این آموز‌شها، آموزش فنی و حرفه ای است که به 2 دلیل آموزش صورت می‌گیرد. یکی اینکه در طول مدت سربازی خودمان بتوانیم از توانایی های آنها استفاده کنیم و دیگر اینکه از این آموزش در بیرون هم استفاده کند.سال گذشته ما در حد 25 هزار نفر را آموزش دادیم اما اگر سازمان فنی و حرفه ای توانایی داشته باشد شاید ما بتوانیم این ظرفیت را به 100 هزار نفر در سال هم افزایش بدهیم.


در هر حال ماموریت مان مشخص شده است.وظیفه ما نیست که به همه جوانها آموزش های تخصصی بدهیم. این ماموریتی است که شاید در وزارت کار یا علوم باید تعریف شود.


نکته خاصی اگر دارید بفرمائید؟


متاسفانه ما شاهد جوسازی هایی در خصوص خدمت سربازی اعم از کاهش خدمت، سرباز حرفه‌ای، خرید خدمت و یا معافیت از سوی بعضی رسانه‌ها هستیم و بیشتر هم از سوی نشریات زرد به آن دامن زده می‌شود تا میزان فروش خود را افزایش دهند اما باید توجه داشت که ایران کشوری است که با تهدیدات مواجه است و وضعیت سوق الجیشی ما طوری است که بایستی از سرباز استفاده کنیم. همچنین حکومت ما حکومتی است که متکی به مردم است. ارتش متکی به مردم است. قانون هم به ما اجازه این را داده که بخش عمده ای از نیاز نیروی انسانی‌ مان را از بین مردم تامین کنیم و قانون گذار این حق را به ما نمی دهد تا در بازار کار نیروی انسانی مورد نیاز خودمان را جذب کنیم. بنابراین بحث سربازی این است که جوانان کشور قبل از اینکه وارد اجتماع بشوند بایستی تعهدی که نسبت به عزت، استقلال و تمامیت ارضی نظام مقدس خودشان دارند را ایفا کنند.


 

نیروهای مسلح به جوانان اعتماد دارد و مسئولیت پذیری جوانان را باور دارند و بخش زیادی از مسئولیت هایی که به عهده نیروهای مسلح گذاشته شده توسط همین جوانان انجام می شود. یعنی اگر عده ای به هر دلیل سیاسی یا اجتماعی باور کردن جوانان را شعار خود قرار می دهند در نیروهای مسلح این امر با واگذاری مسئولیت به جوانان اجرا می‌شود و سربازی نگرش و باب جدیدی برایشان باز کرده و دیدگاههایشان در خصوص مشکلات و مسائل زندگی و اجتماع واقعاً تغییر کرده و بر این اساس و با توجه به وضعیت فعلی کشورمان سربازی حذف نخواهد شد و باقی خواهد ماند و از جوانان انتظار داریم که به یک سری شعارها توجه نکنند و به موقع برای انجام سربازی مراجعه کنند و خدمت سربازی شان را انجام دهند چون سربازی هم برای خودشان مفید است و هم برای نیروهای مسلح.

منابع بیشتر

شرايط بومي شدن محل خدمت سربازان - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی
Translate this page
Jul 28, 2009 - سازمان وظيفه عمومي تلاش خود را براي آموزش سربازان در همان استان نزديك محل ... نكته ديگر اين است كه بنا نيست سرباز در شهر خودش خدمت كند به دليل ...

سرباز در چه صورتی در شهر خود خدمت خواهد کرد؟ :: دانلود روز مدل 95

daydl.blog.ir/post/سرباز-در-چه-صورتی-در-شهر-خود-خدمت-خواهد-کرد
Translate this page
Sep 11, 2015 - دندانگیری نباشد ولی سربازی در هر صورت تجربه ای متفاوت برای شما رقم خواهد زد. ... اگر کسی شرایط خاص داشته باشد در شهر خود خدمت خواهد کرد.

۷۰ تا ۸۰ درصد سربازان در شهر محل تولد يا زندگيشان در حال خدمتند ...

www.mehrnews.com/.../۷۰-تا-۸۰-درصد-سربازان-در-شهر-محل-تولد...
Translate this page
Jan 16, 2016 - ۷۰ تا ۸۰ درصد سربازان در شهر محل تولد يا زندگيشان در حال خدمتند ... از محل سکونت تعیین شده و متاهلان نیز باید در شهر محل سکونت خود خدمت کنند که ... وظیفه انجام شده است، گفت: امیدواریم با بهبود شرایط اقتصادی کشور و پیگیری ...

شرایط اولویت بندی و امتیازات جهت تعیین محل خدمت طرح

emp.mums.ac.ir/trh/Rating.aspx
Translate this page
شرایط اولویت بندی و امتیازات جهت تعیین محل خدمت طرح ... شرايط کسب امتياز ... محل تولد شهرستان مورد تقاضا باشد يا حداقل دو مقطع تحصيلي خود را در شهرستان مورد ...

سربازی و دوره آموزشی، دانستنی ها و راهنمایی - وبلاگ امید - امید محمدی

omid.blog/سربازی/
Translate this page
Nov 25, 2016 - خدمت وظیفه عمومی یا همون سربازی ، بخشی از زندگی اکثر پسرهای ...... آموزشی درباره شرایط تک فرزندها ( که در شهر خود خدمت کنند) توضیح می دهند.

و ناگهان سربازی - همشهری

www.hamshahrionline.ir/details/263193/Lifeskills/tips
Translate this page
Jun 21, 2014 - اگر كسي شرايط خاص داشته باشد در شهر خود خدمت خواهد كرد. باقي سربازها با توجه به نمره و ارزيابي دوران آموزشي در حوزه نظامي و عقيدتي، يگان‌شان ...

راهنمای دوره آموزشی خدمت سربازی

sarbazeman.mihanblog.com/
Translate this page
Jul 7, 2011 - من در نیروی انتظامی خدمت کرده ام اما از پسر خاله ام که در ارتش خدمت کرده هم کمک گرفته ... راه برای اینکه اولا در نیروی سپاه جذب شوید و ثانیا در شهر خود خدمت کنید باشید. ... 1- اگر یکی از شرایط ازدواج، پدر فوتی، تحت پوشش کمیته یا ...

سازمان وظیفه عمومی ناجا - سئوالات متداول اعزام به خدمت

vazifeh.police.ir/?pageid=516&siteid=25
Translate this page
-7 اگر فردي وضعيت خدمت سربازي خود را مشخص نكرده باشد چه محروميت‌هايي شامل حال او ... ح : مشمولان متأهلي كه داراي شرايطخاص (تولد فرزند، بيماري شديد همسر و فرزند و . .... تاريخ اعزام، به يكي از دفاتر پليس 10+ در شهرستان محل سكونت خود مراجعه كنيد.

ممکن است شما معاف از سربازی باشید - آفتاب

www.aftabir.com › مقالات › اجتماعی › خانه و خانواده
Translate this page
Jul 7, 2014 - سربازی را می‌توان به ۲ برهه تقسیم کرد؛ یکی دوره آموزشی و دوم دوره خدمت. همه کسانی که ... اگر کسی شرایطخاص داشته باشد در شهر خود خدمت خواهد کرد.

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 96 | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی-و-معافیت-ها/
Translate this page
23 hours ago - ۱۶ اسفند ۹۵ - سؤال درباره خدمت سربازی از وزیر کشور برای مشاهده کلیک کنید .... برای مشاهده کلیک کنید; ۴ دی ۹۵ - شرایط ابطال کارت معافیت پزشکی برای ... توانند با درخواست تعویق ، زمان اعزام به خدمت سربازی خود را به سال آینده موکول کنند. ..... شهرستان پلدختر از معافیت ۱۷ مددجوی این نهاد از خدمت سربازی خبر داد.

خدمت نظام وظیفه

khedmat.blogfa.com/
Translate this page
خدمت نظام وظیفه - توضیحاتی پیرامون خدمت نظام وظیفه عمومی. ... اما در حالت دوم که شرایط ندارید می تونید با استفاده از آشنایانی که دارید ترتیب تقسیم خود رو قبل از ... خود را به استانتون بدید و اگر هم کسی پیدا کنید که در شهر خودتون داره خدمت می کنه و ...

شرایط محل خدمت سربازی در شهر - مطلبستان فالند FaLand

faland.ir/article/شرایط-محل-خدمت-سربازی-در-شهر/
شرایط خدمت در شهر خود vazeh com؛ بومي شدن محل خدمت سربازان در هر حال شرایط خدمت در شهر اضافه خدمت سربازی، نباشد ولی سربازی در هر در شهر خود خدمت شرایط خاص ...

از سیر تا پیاز سربازی - نظام وظیفه و خدمت سربازی

www.sarbazi.us/fa/news/752/از-سیر-تا-پیاز-سربازی.html
Translate this page
اگر امریه داشته باشید بعد از گذراندن دوره دو ماه آموزشی خود را به سازمان مربوطه معرفی کرده ... شرایط امریه گرفتن را پرس و جو کنید. .... کار آنها این است که در سطح شهر پست بدهند و مراقب مراعات قوانین از سوی کسانی که ملبس به لباس نظامی هستند باشند.

اعزام به خدمت - نظام وظیفه و خدمت سربازی

www.sarbazi.us/پرسش-و-پاسخ/اعزام-به-خدمت/comment-page-310
Translate this page
سلام اگه ارتش بیفتی با شرایطی که داری میشی جزء شرایط دارها میفتی شهر خودت اگر هم ..... من وقتی سپاه نیافتادم خیلی ناراحت شدم اما افتادن توی شهر خود آدم مهمه .

نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت - ApplyAbroad Forum

www.applyabroad.org › ... › امور سربازی
Translate this page
Aug 31, 2011 - 10 posts - ‎5 authors
من آموزشیم تموم شده و الان 10 روزه که تو خدمت هستم. ... آیا باید خودم از سپاه یا جایی از شهر یا شهرستان همجوار خودم اقدامی بکنم یا .... من الان ۱۰ روزه که مشغول خدمت در سازمان تحقیقات جهاد خود کفایی نیرو زمینی‌ سپاه (تهران) هستم و اهل ابهر (زنجان) هستم. .... برند ایشون و از شرایط سخت دوریشون و دلیل همراه داشتن گوشی بگن.

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 96 | استخدام

www.estekhtam.com/آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی-و-معافیت-ها-س/
Translate this page
Feb 27, 2017 - آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها ۹ اسفند ۹۵ - ادامه ثبت‌نام جریمه ... واجد شرایط بوده و برای تعیین تکلیف وضعیت جریمه ریالی سربازی خود اقدام ... در معاونت وظیفه عمومی شهرستان سنندج برگزار شد به تشریح قوانین و مقررات ...

5 هدیه رهبری به سربازان متأهل در روز جوان + جزییات و صوت

www.yjc.ir › اجتماعی › رفاه و تعاون
Translate this page
1- به ازای هر فرزند، سه ماه از خدمت دوره ضرورت سربازان متأهل کسر می‌‌شود؛ مشمولانی ... 3- کلیه کارکنان وظیفه متأهل باید درشهر محل سکونت همسر خود به کارگیری شوند.

سربازان در محل زندگی خدمت می‌کنند - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعي
Translate this page
Jan 27, 2012 - سربازان در محل زندگی خدمت می‌کنند ... امیدواریم به زودی با فراهم شدن شرایط بتوانیم تمامی نیروها را در محل زندگی شان به خدمت بگیریم. ... چوانهای مجرد را اینقدر نازک نارنجی بارآوردند که حتی تو شهرخود خدمت که نمی کنند فرار هم میکنند ...

فرهیختگان - در طرح تقسیم به هیچ‌وجه به سربازان اجحاف نمی‌شود

archive.fdn.ir/content/view/74284/50/
Translate this page
Aug 24, 2013 - بحثی دیگر که در تقسیم سربازان وظیفه اهمیت دارد شرایط خاصی است ... آیا در یگان‌شان می‌توانند با ارائه مدرک به نزدیک‌ترین شهر محل سکونت خود منتقل شوند؟ ... و نیازهایشان به صورتی که سربازان در حد امکان در موطن خود خدمت کنند، تا ...

نحوه محاسبه کسر خدمت و اعطای مرخصی به سربازان مجرد و متأهل | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/content/32286
Translate this page
Apr 22, 2013 - جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح نحوه محاسبه کسر خدمت بسیجیان ... مسلح در خصوص آخرین مصوبات و شرایط سربازان وظیفه توضیحاتی ارائه کرد. ... سربازان متأهل حتی‌الامکان در شهر محل سکونت همسر خود به خدمتگرفته ...

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال ۹۵ + افزایش مدت مرخصی ...

www.mehrjob.com/.../آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی-و-معافیت-ها-...
Translate this page
Jun 1, 2016 - ۱۲ خرداد ۹۵ – ۱۵ درصد مشمولان سربازی امکان خدمت در سازمان های خاص را دارند ... وی تاکید کرد: کارکنان وظیفه متاهل به شهرستان محل سکونت خود منتقل ...

چند نکته درباره خدمت سربازی | یک جوان

www.1javan.com › خدمت سربازی
Translate this page
Feb 26, 2015 - نکته یازدهم: دوستان؛ خود را برای خدمت در بدترین نقاط کشورمان آماده کنید ... نکته پانزدهم: اگر جزو افرادی هستید که شرایط دار هستید تمام مدارک مورد نیاز را ... شده است، در ثانی سختی که در یک پادگان دور از شهر در میان سربازان صفر می ...

سربازی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/سربازی
Translate this page
فراخوان خدمت وظیفه عمومی در شرایط عادی غالباً در این کشورها وجود ندارد ولی حاکمان این .... آلمان ۱۲۳مین کشوری است که ارتشخود را از سیستم سربازی اجباری به سربازی ...... که در وراکوز توپ آبی به دست آورند باید در نیروی دریایی شهر وراکوز خدمت کنند.

پاسخ به سولات متداول درباره سربازي - فرارو

fararu.com/fa/news/112973/پاسخ-به-سولات-متداول-درباره-سربازي
Translate this page
پس از ان خود سازمان های نظامی نیز در صورت امکان مشمولان متاهل را در محل های سکونت خودشان ... اما چون باید از نو بروندخدمت، با شرایط قانون جدید باید خدمت کنند. ..... که برای همه مساوی باشد و یک نفر که پارتی دارد در شهر خودش خدمت نکند و دیگران در جاهای دور

17 نکته درباره ی 17 ماه سربازی - درخت

alitoon.persianblog.ir/post/93/
Translate this page
Dec 3, 2009 - اگر در شهر محل سکونت خود باشید آخر هفته را مرخصی می دهند. ... هر چقدر هم هوا مساعد باشد و شرایط محیطی مطلوب حس معطلی خنثی کننده ی آن می شود. ... حتی حضور مجدد او در پادگان به صورت خرید خدمت و بازگشت به محل کار بدون لباس و در ...

انتقالي سربازي - رزبلاگ

fileflash95.rozblog.com/post/305/انتقالي-سربازي.html
Translate this page
Jan 3, 2017 - مسلح در خصوص آخرین مصوبات و شرایط سربازان وظیفه . ... در همه ی پادگانها سرباز متاهل باید 6 ماه خدمت کند بعد به شهر خود انتقال می شود چرا ؟ 36 .

آخرین تغییرات مرخصی سربازان از زبان سردار کمالی/افزایش مرخصی ...

www.isna.ir/.../آخرین-تغییرات-مرخصی-سربازان-از-زبان-سردار-کم...
Translate this page
Nov 18, 2012 - کمالی ادامه داد: در قانون قبلی در مرخصی کسانی که در محل سکونت خود اشتغال داشتند و ... کسانی که صدها کیلومتر دورتر از محل سکونت خود خدمت می‌کردند، تفاوتی وجود نداشت. ... کمالی با تاکید بر اینکه مقررات اعلام شده پیرامون شرایطمرخصی سربازان از ... اول اینکه اکثر متاهلین در شهر خودشونن(طبق گفته خودشون) پس ...

نسیم آنلاین | برنامه‌ای برای کاهش مدت خدمت وظیفه وجود ندارد/ پروژه‌های کسر ...

nasimonline.ir/.../برنامه-ای-برای-کاهش-مدت-خدمت-وظیفه-وجود-ندارد-...
Translate this page
Apr 20, 2016 - نیاز است، و در شهر خودش شغلی در رابطه با تخصص وی وجود ندارد. ... کمالی: در سال 1395 کسر خدمت بسیج کماکان به قوت خود باقی است و افراد واجب ...

| مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود ) [آرشيو ...

forum.p30world.com › ... › موارد ديگر › مـتـفـرقـه
Translate this page
Mar 23, 2011 - 100+ posts - ‎66 authors
تک فرزند و با اینطور شرایط توی گروهان ما بود شما باز هم یک سوالی از نظام ..... سوال سوم اینکه خدمت توی شهر خود آدم بهتره یا یه جای دیگه بیفتی؟

فاصله میان محل سکونت و محل خدمت سربازان، باید حداکثر 400 کیلومتر ...

danakhabar.com/.../فاصله-میان-محل-سکونت-و-محل-خدمت-سربازان-...
Translate this page
Nov 22, 2013 - فاصله میان محل سکونت و محل خدمت سربازان، باید حداکثر 400 ... را نیز این کلان شهر دارد که باید خلاهای قانونی درخصوص این آمار روشن وشفاف شود. ... شرایط معافیت سربازی با وارد شدن در این سامانه می توانند نیازهای خود را برطرف سازند.

وضعیت خدمت سربازی متاهلین - آسمونی

www.asemooni.com › سبک زندگی › خانواده، کار و اخلاق
Translate this page
Service status of married1 وضعیت خدمت سربازی متاهلین ... بی توجهی نظام وظیفه به انجام وظیفه قانونی خود در تعیین شرایطصحیح و مناسب برای مشمولان و سربازان ...

کمیته امداد امام خمینی ره

www.emdad.ir/news.asp?nu=126740
Translate this page
Aug 25, 2015 - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر از معافیت 23 نفر از فرزندان ... واجد شرایط بودن از خدمتسربازی معاف و یا با هماهنگی به محل زندگی خود ...

سربازی داوطلبانه آري؛ اجباري نه - با نماینده شهر خود صحبت کنید!

sarbazyy.blogfa.com/post-22.aspx
Translate this page
سربازی داوطلبانه آري؛ اجباري نه - با نماینده شهر خود صحبت کنید! ... ضمنا امضای نامه به نمایندگاه مجلس برای کاهش مدت خدمتسربازی به یک سال فراموش نشود. لینک زیر ...

سربازی متاهلین - کلوب

www.cloob.com/timeline/answer_124180_1687139
Translate this page
Dec 28, 2010 - متاهلین در شهر و یا استان خودشان می افتند و خدمت سربازی اونها بنا بر ساعات ... شما متاهل میباشید میتوانید مدتخدمت خود را در شهر و شهرستان خود طی نمائید و ... ساعت خدمت به منزل مراجعه نمائید البته خوب در بعضی مواقع به علتشرایط ...

سربازان در محل زندگی خود خدمت خواهند کرد | خبرگزاری ایلنا

www.ilna.ir/.../117462-سربازان-در-محل-زندگی-خود-خدمت-خواهند-کر...
Translate this page
Nov 3, 2013 - استخدام مشمولان به‌طورکلی در وزارتخانه‌ها، مؤسسات وابسته به دولت، کارخانجات، کارگاه‌ها و مؤسسات خصوصی بدون داشتن معافیت دایم ممنوع است.

شرایط خدمت در شهر خود - vazeh.com :: واضح پايگاه جامع ایرانیان

vazeh.com/k-566327-شرایط+خدمت+در+شهر+خود
Translate this page
شرایط خدمت در شهر خود-شرايط بومي شدن محل خدمت سربازان در هر حال ماموريت مان مشخص شده است.وظيفه ما نيست كه به ه.

حق عائله‌مندی برای سربازان متاهل/ دلیل افزایش خدمت و حذف کسرخدمت‌ها ...

www.khabaronline.ir/detail/214087/society/Police
Translate this page
May 17, 2012 - شرایط ممکن است ایجاب کند که دوره خدمت کم و زیاد شود. ... پس از ان خود سازمان های نظامی نیز در صورت امکان مشمولان متاهل را در محل های سکونت خودشان یا ...

چگونگی جذب نیرو در نیروی انتظامی - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/.../چگونگی-جذب-نیرو-در-نیروی-انتظامی
Translate this page
Feb 4, 2012 - در قانون خدمت وظیفه عمومی تعریفی از خدمت سربازی ارائه شده که من با این تعریف .... آنطور که شنیده‌ها حکایت می‌کند نیروی انتظامی برای سامان دادن به شرایط این ... ما در زمینه بکارگیری سربازان متأهل در شهر خود به صورت صد در صدی عمل ...

نکاتی برای اعزامیهای مراکز آموزشی خدمت سربازی - نامه های سوخته شده

font.persianblog.ir/post/8/
Translate this page
2- توصیه می کنم با قبل از اعزام موهای خود را با نمره 2 کوتاه کنید البته خود ... در شهر و استان خودشان تقسیم می شوند خدمت کرده ها هم طبق انتخاب خودشان تقسیم می شوند ...

خبرگزاری تسنیم - ۵ هدیه رهبری به سربازان متأهل در روز جوان

https://www.tasnimnews.com/.../5-هدیه-رهبری-به-سربازان-متأهل-در-...
Translate this page
به‌ازای هر فرزند سه ماه از خدمت دوره ضرورت کارکنان وظیفه کسر می‌شود و سربازانی که تا ... کلیه سربازان متأهل می‌بایست در شهرمحل سکونت همسر خود به‌کارگیری شوند.

سؤالات متداول اعزام به خدمت - پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران

www.aja.ir/portal/home/?news/103525/103529/103539/...خدمت
Translate this page
7- اگر فردی وضعیت خدمت سربازی خود را مشخص نکرده باشد چه محرومیت‌هایی شامل حال او .... ح : مشمولان متأهلی که دارایشرایط خاص (تولد فرزند، بیماری شدید همسر و فرزند و . .... اعزام، به یکی از دفاتر پلیس + 10 در شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنید.

خدمت - شرایط استفاده مشمولان سربازی از امریه اعلام شد

www.khedmat.ir/vdcj.teifuqehvsfzu.html
Translate this page
Nov 21, 2010 - رییس سازمان وظیفه عمومی شرایط استفاده مشمولان از امریه را اعلام کرد. ... ها شود، باید مراتب را به وظيفه عمومي شهرستان محل سکونت خود اعلام کند.

الف - خدمت نظام وظیفه به تک فرزندی

alef.ir/vdcenp8wxjh87zi.b9bj.html?206153
Translate this page
Nov 24, 2013 - بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند. ... مدت خدمت ۲۱ ماه و کسری تحصیلات حذف می گردد چون موالید ذکور کم شده ... سپس تأییدیه را به سازمان نظام وظیفه برده و از شرایط سربازان تک فرزند ذکور استفاده نمایید .... امتيازگيري دو طرفه اردوغان جواب نداد/ ورود نيروهاي ارتش سوريه به شهر ...

مسئول منابع انسانی سرباز سپاه تهران پاسخ می دهد | اخبار بسیج و سپاه ...

basijpress.ir/.../مسئول-منابع-انسانی-سرباز-سپاه-تهران-پاسخ-می-ده...
Translate this page
Feb 2, 2014 - خوانندگان محترم می توانند سوالات خود را در زمینه هایی چون نحوه پذیرش، جذب و تقسیم ... با فاصله130 كيلومتري، آيا اين گزينه ي سرباز متاهل در شهر خود حقيقت دارد؟ .... شرایط پذیرش گرفتن خدمت سربازی در سپاه تهران بزرگ چیست؟ 4.

سربازان متاهل - خوزنیوز

www.khouznews.ir/fa/tag/1/سربازان%20متاهل
Translate this page
خوشایندسازی خدمت سربازی برای سربازان متأهل مقام معظم رهبری به... کد خبر: ۱۲۲۶۰۰ .... 92 سربازان متاهل در شهر محل زندگی به خدمت گرفته... می شوند ضمن ... و مدت خدمت کاهش... سربازان متاهل بایستی در نزدیکترین یگان محل سکونت خود بکارگیری.

اخبار سازمان وظیفه عمومی - باشگاه پژوهشگران جوان

kardani-fani88.persianblog.ir/page/sarbazi/
Translate this page
مشمولاني كه هر يك از شرايط زير را داشته باشند مي‌توانند موعد اعزام خود را تمديد نمايند: 1. .... عمومی استان یا شهرستان مربوطه و در تهران بزرگ به سازمان وظیفه عمومی مراجعه کنند. ... مدیر مشمولان نیروهای مسلح درباره شرایط جدید کسر خدمت کارکنان وظیفه اظهار ...

آخرین اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی در سال 96 | ایران استخدام

iranestekhdam.ir/آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی/
Translate this page
Jan 8, 2017 - معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا، شرایط برخورداری ... خبر ۲۰ شهریور ۹۵ : ۵۰۰ طلبه خدمت سربازی خود را در مدارس شبانه‌روزی سپری .... فرمانده انتظامی شهرستان آمل، با اشاره به اینکه بکارگیری مشمولین سربازان ...

آغاز ارائه تسهیلات ویژه سربازان متاهل/ امکان تغییر یگان خدمتی برای ...

www.mizanonline.ir/.../آغاز-ارائه-تسهیلات-ویژه-سربازان-متاهل-امکا...
Translate this page
May 23, 2016 - ... های فوق و خوشایند سازی خدمت سربازی برای سربازان متاهل، به مناسبت سالروز میلاد ... این مقام مسئول افزود: تمامی کارکنان وظیفه متاهل باید در شهر محل سکونت ... حداکثر در خرداد اجراء شود تا افراد واجد شرایط از این تسهیلات بهره مند شوند. ... ۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

با چه شرایطی میتونیم تو شهر خودمون خدمت کنیم؟؟ - پادگان شهید ...

enshaeegarrison.blogfa.com/post/12
Translate this page
چن تا شرایط هست که اگر داشته باشید احتمالا بعد از آموزشی میتونید تو شهر ... برچسب‌ها: سربازان متاهل, شرایط خدمت در شهر خود, سربازی تو شهر خودم, شرایط خدمت در ...

فارس روایت می‌کند کاهش سربازی متأهل‌ها؛ از شایعه تا تکذیب

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920910001493
Translate this page
Dec 2, 2013 - علاوه بر این، اینکه تنها بگویند سرباز متأهل در شهر خودش خدمت کند کافی نیست ... خب اگر این طور است که خودشما جلوی افزایش موالید را گرفته‌اید.

پنج خبر خوش برای سربازان متاهل - ایانا

www.iana.ir/fa/news/30638/پنج-خبر-خوش-برای-سربازان-متاهل
Translate this page
٤- کلیه سربازان متاهل باید در شهر محل سکونت همسر خود به‌کارگیری شوند. ... این نخستین‌بار نیست که شرایط ویژه برای سربازانی که ازدواج می‌کنند، خبرساز ... دولت موظف است اعضای خانواده تحت تکفل کارکنان وظیفه را در طول مدت خدمت تحت پوشش قرار ...

خدمت متأهلان با شرایط ویژه

www.fardanews.com/fa/news/452452/خدمت-متأهلان-با-شرایط-ویژه
Translate this page
Oct 7, 2015 - رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان درخواست‌های اعزام به خدمت، معافیت پزشکی، معافیت کفالت و معافیت موارد خاص خود را از ... رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره قانون کسر خدمت سربازی گفت: ... وی یادآور شد: 7هزار متقاضی فاقدشرایط طرح جریمه مشمولان غایب هستند و .... عکس: کاخ شمس پهلوی در مهر شهر کرج ...

كانون حمايت از حقوق مشمولين

mashmoolin.blogfa.com/
Translate this page
كانون حمايت از حقوق مشمولين - محلي براي آشنايي مشمولين با حقوق خود. ... در شرایط کنونی، خدمت سربازی در ایران به طور عمومی با محوریت متغیر زمان دو سال و در .... برخوردار است مانع از معافیت کفالت موقت مشمولی که در شهر محل سکونت مکفول اقامت داشته ...

Aftabgardan - نکاتی که باید درباره دوره آموزشی سربازی بدانید - Aftab.cc

aftab.cc/article/819
Translate this page
Jul 21, 2009 - چون به شما مرخصی نخواهند داد که بخواهید بروید به شهر. ... مطمئناً وقتی در زندگی در شرایط سخت قرار می‌گیرید، با خود خواهید گفت: از سربازی که سخت‌تر نیست ... من نيز در نظر دارم كه براي خدمت سربازي، به صورت سرباز معلمي اقدام نمايم ...

لیست مطالب سربازی | سرباز یاب

sarbazyab.com/viewpost.php
Translate this page
با این حال هر سربازی از شنیدن خبر اینکه قراره در شهر خودش خدمت کنه بی تردید ... مشخصات سربازی خود را در سایت ثبت میکنند و با توجه به شرایط شخص، افرادی را که ...

ایرنا - افزایش زمان سربازی در شهر ارومیه از اول امسال/ مدرک دانشگاهی کسر ...

www.irna.ir/fa/News/81880830/
Translate this page
Dec 16, 2015 - افزایش زمان سربازی در شهر ارومیه از اول امسال/ مدرک دانشگاهی کسر خدمت ندارد ... 21 ماه، در مناطق عملیاتی 18 ماه، در خود شهر ارومیه به علت تغییر شرایط ...

بهترین روش معافیت از سربازی - آنتی ویروس آویرا نود۳۲ کاسپراسکای

www.antivirus4u.blogsky.com/1390/03/26/post-55/
Translate this page
عدم خدمت در شهرهای غیر بومی (خدمت در شهر خودتان به عنوان کارمند) ... این طرح) : در مدت 2 سال خدمت سربازی با توجه به اینکه شما کارمند یک اداره در شهر خود هستید و پس ... عدم داشتن غیبت در هنگام گذراندن دوره خدمت (غیبت فقط با شرایط خاص به عنوان مرخصی ...

سرباز در چه صورتی در شهر خود خدمت خواهد کرد؟ :: … - Namnak.Org

namnak.org/.../سرباز_در_چه_صورتی_در_شهر_خود_خدمت_خواهد_کر...
Translate this page
سرباز در چه صورتی در شهر خود خدمت خواهد کرد؟ :: … سرباز در چه صورتی در شهر خود ... شرایط فروش خدمت سربازی در سال 94; جستجو. شرایط فروش خدمت سربازی در سال ...

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 95 | نانونیا

nanonia.ir/blog/آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی-و-معافیت-ها-س.html
Translate this page
May 22, 2016 - تصمیم سازمان نظام وظیفه در مورد معافیت سه برادری; جزییات کسر خدمت در ازاء پروژه ... وی درباره اینکه چه تعداد از ثبت‌نام کنندگان واجد شرایط نبوده‌اند؟ ... و جوانان ذکور می‌بایستی به سربازی رفته یا وضعیت سربازی خود را مشخص کنند اما به ..... ماده ۸- شورای شهرستان ،مشمولان موضوع ماده (۶)این آیین نامه به صورت بالینی ...

راهنمای گرفتن امریه سربازی - آی آر ارتش

irartesh.ir/Forum/Post/4270
Translate this page
Jan 1, 2015 - 11 posts - ‎2 authors
افرادي كه هم‌اكنون در حال حاضر گذراندن خدمت سربازي هستند و شرايط ... 10 در شهرستان محل سكونت خود و تهيه مدارك مورد نياز و تكميل پرونده درخواست خود ...

سامانه امریه سربازی صنعت نفت

eservice.mop.ir/mios/
Translate this page
ج)شرایط جذب در پژوهشگاه صنعت نفت:بایست حداقل دارای یکی از شرایط مورد تائید ... پذیرش امریه فقط به منظور گذراندن طرح مقدسخدمت نظام محسوب می‌گردد و متضمن ...

مشمولان متاهل از خدمت سربازی معاف می‌شوند؟ - آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/.../مشمولان-متاهل-از-خدمت-سربازی-معاف-می‌شون...
Translate this page
من هم الان یکسال ونیمه که ازدواج کردم الانم تو خدمت سربازی هستم اونم تو شهر خودم ..... اخه چطور به خدمتم اداما بدم خواهشا برای متاهلان شرایط در نظر بگیرید با من ماهیانه ...

سیرتا پیاز سربازی [بایگانی] - گفتگوی دینی

www.askdin.com/archive/index.php/t-55461.html
Translate this page
Jun 17, 2016 - اما برخی دیگر نیز اصلا به دنبال خدمت سربازی نرفته‌اند، مانند برخی کشورهای عربی ...... اگر کسی شرایط خاص داشته باشد در شهر خود خدمت خواهد کرد.

خدمت سربازی - ویزای تحصیلی آمریکا

www.bahargate-student.com/student-visa/military-service/
Translate this page
در این حالت با داشتن شرایط مختلفی می توان اقدام نمود که چند نمونه رایج از آنها در زیر می ... این فایل را دانلود نمایید یا به بنیاد ملی نخبگان واقع در شهر خود مراجعه نمایید. ... پس از مشخص شدن سازمان مربوطه و تعریف پروژه، فرد می تواند خدمت سربازی خود را ...

واقعیاتی که قبل از انتخاب رشته های دارای تعهد خدمت باید بدانید! - هیوا ...

www.heyvagroup.com/.../واقعیاتی-که-قبل-از-انتخاب-رشته-های-دا...
Translate this page
برای مشاوره انتخاب رشته های پزشکی با تعهد خدمت می توانید ... 46 سالگی یعنی شما احتمالا در همون شهر ازدواج کردین و در همونشهر بچه دار شدین و بچتون هم در همون شهر کنکور خواهد داد. 4-نکته ..... پاسخ مشاور هیوا: سلام بستگی به شرایط شخص و توقعش از. .... در رشته دندانپزشکی (سهمیه بومی ) محل خدمت رو دانشگاه تعیین میکنه یا خود شخص؟

مشاوره نظام وظیفه و خدمت سربازی - پرتال تخصصی مهندسی صنایع

www.iepnu.com/مشاوره-نظام-وظیفه-و-خدمت-سربازی/
Translate this page
خب شرایط طوری شد که واسه پیشرفت دیدم باید برم سربازی.. میشه بهش بعنوان .... سلام خود فنی و حرفه ای دوره هایی میذاره میتونید شرکت کنید. پاسخ دادن. رضا می‌گه:.

پاسخ به 116 پرسش درباره انواع معافیت‌های سربازی - انتخاب

www.entekhab.ir/.../پاسخ-به-116-پرسش-درباره-انواع-معافیت‌های-...
Translate this page
4- اگر فردی وضعیت خدمت سربازی خود را مشخص نکرده باشد چه محرومیت‌هایی شامل حال او ... ح: مشمولان متأهلی که دارای شرایطخاص (تولد فرزند، بیماری شدید همسر و فرزند و. ... اعزام، به یکی از دفاتر پلیس + 10 در شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنید.

سیاست روز - تکذیب افزایش زمان خدمت سربازی

www.siasatrooz.ir/vdciwpav.t1azr2bcct.html
Translate this page
رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی گفت: افزایش زمان خدمت سربازی به ۲۴ ماه کذب است و در قانون نظام وظیفه عمومی ... ... شرایطکسب و کار و رونق اقتصادی در سال 95 . ... خارج از کشور می توانند به این سه شهر جهت رسیدگی به پرونده های پزشکی خود مراجعه کنند.

سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت،...) - آکادمیا کافه

https://www.academiacafe.com/.../Thread-سوالات-پیرامون-اعزام-مدت...
Translate this page
Oct 15, 2012 - ینی با خود آموزشی میشه 4 ماه؟ ... امکان سربازان هر استان در همان استان به کار گرفته خواهند شد (در بعضی حالات در نزدیکترین شهرستان به محل سکونت).

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي | انجمنهای پرشین تولز

https://forum.persiantools.com › ... › سبک زندگی › سبک زندگی
Translate this page
Aug 16, 2007 - 20 posts - ‎13 authors
مي بينم كه مشتاق رفتن به خدمت سربازي هستيد و در دل ثانيه شماري مي كنيد . ... كنيد و به پادگان مي رويد ، دمپايي همراه خود نبريد چون مي دهند ، كفشي كه پايتان هست . ..... اولا بگم كه شهر خيلي مزخرف و گرميه اگه مي خواهيد بريد نيرو هوايي ...

خبر خوش برای سربازان وظیفه - ایران ناز

www.irannaz.com/news_detail_5696.html
Translate this page
همچنین در تلاشیم سربازانی که در استان‌های بالای 300 کیلومتر مسافت با محل زندگی خود خدمت می‌کنند، پس از گذراندن 6 ماه خدمت به محل سکونت یا استان‌های همجوار برای ...

تجربه یک ماه آموزشی خدمت [بایگانی] - تالارگفتمان نازی سنتر | مرکز ...

www.forum.nazicenter.com/archive/index.php/t-8038.html
Translate this page
Jun 2, 2015 - 12 posts - ‎8 authors
بعد یک سوال راهی هست که بنوان تو شهر خود خدمت کرد؟ ... دوستمون رفت نیروی زمینی ارتش و اونجا مثل اینکه خیلی جدی تر بود وشرایط اینطور نبود .

شوراآنلاین : شرایط اقساط خرید خدمت سربازی - پایگاه خبری شورا آنلاین

www.shoraonline.ir/News/94009.html
Translate this page
Apr 13, 2016 - ... یکجا یا تقسیط تا پایان سال 95، از انجام خدمت سربازی معاف شوند. ... این مقام ارشد ستاد کل در پاسخ به دیگر پرسش فارس درمورد اینکه آیا مبلغ جرائم نسبت به سال گذشته افزایشی داشته یا نه، گفت: خود به خود ... اعضای شورای شهر.

پاسخ به سوالات سربازي

www.iranhall.com/feed/sport/api/page/shownews/?newsid=11380
Translate this page
آيا كساني كه با اين شرايط معاف مي‌شوند بايد به آموزش خدمت سربازي بروند يا نه؟ ... از طرفي براي شغل آينده خود برنامه‌ريزي نموده است. .... در ضمن من يك برادر بزرگتر دارم كه پس از ازدواج در شهر ديگري ساكن است و مادرم هم ناراحتي قلبي و فشار خون دارد.

مشاوره اینترنتی خدمت سربازی - اعزام به خدمت - نقشه راه

www.naghsheyerah.ir › وبلاگ › سازمان وظیفه عمومی ناجا
Translate this page
Apr 20, 2016 - شما مخاطبان عزیز می توانید هر گونه سوالات مرتبط خود با اعزام به خدمت ..... اما به طور کل در صورتی که شورای پزشکی نظام وظیفه تشخیص بده که شرایط خدمت رو ...... میگن کسایی که متاهلن میتونند به شهر خود انتقالی بگیرند حالا شهرما ...

جزییات ثبت‌نام پرداخت جریمه ریالی مشمولان غایب و سربازان فراری‌

sedayiran.com/.../جزییات-ثبت‌نام-پرداخت-جریمه-ریالی-مشمولان-غا...
Translate this page
Feb 2, 2015 - اسماعیل از شهرستان میناب .... آخه انسافه که کسی چند ما خدمت رفت وسن قانونی اون به شرایط خرید خدمت هست بگند نمیتونه بخره باید 8 سال اززمان فرار ...

مدارک لازم جهت خدمت سربازی - ویستا

vista.ir/article/1560/مدارک-لازم-جهت-خدمت-سربازی
Translate this page
۲- از دو یا سه برادر واجد شرایط اعزام به خدمت یكی از آنان كه سن كمتری دارد به شرطی كه خود و برادری كه به خدمت رفته فاقد غیبت باشد با ارائه گواهی اشتغال به خدمت برادر ...

sarbazi

sarbazy.blogfa.com/
Translate this page
Jul 20, 2010 - مشمولاني كه در طول مدت غيبت يا حين خدمت شرايط معافيت پدر، مادر، برادر، خواهر ... كمتر است بشرطي كه خود و برادري كه به خدمت رفته است فاقد غيبت باشند با ..... شهر هاي بزرگ كه پادگان زياد دارن اغلب همه سربازهاي شهرشون رو كه ميگرين ...

خوزستان چه خبر؟ - شرایط خدمت سربازی در سپاه ولیعصر خوزستان 95/6/22

09379533151.blogfa.com/post/7060
Translate this page
Sep 12, 2016 - شرایط خدمت سربازی در سپاه ولیعصر خوزستان 95/6/22 - " وبگاه ... خود را در سپاه ولی عصر (عج) خوزستان بگذراند باید از نواحی سپاه شهر خود برگه ...

[PDF]بروشور خدمت مدیریت اجاره را مطالعه کنید. - بانک سامان

https://www.sb24.com/.../1df128ff-cb15-4101-b53d-4a565017f05...
Translate this page
اجــاره چیسـت؟ در ایـن خدمـت ما براسـاس شـرایط توافق شـده، شـما را تـا مرحله انعقاد قـرارداد اجـاره مِ لکتان. یـاری می کنیم. بانـک سـامان بـا همـکاری یکـی از شـرکت های زیرمجموعـه گـروه مالـی خـود ایـن خدمـت را به ... درحال حاضر این خدمت در شهر تهران ارائه می شود. •.

شرایط خدمت ایثارگران به مدت 35 سال در دستگاه های اجرایی تعیین شد ...

khabarfarsi.com/u/33268967 - Translate this page
Feb 12, 2017 - شرایط خدمت ایثارگران به مدت 35 سال در دستگاه های اجرایی تعیین شد ... مشهد گفت: فردی 62 ساله در این شهر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی از طریق جاسوسی ... خاک فرجی تاکید کرد: با اعمال این رویه بانک ها برای خود درآمد جدیدی تعریف ...

پاسخ به برخی ازسوالات مربوط به خدمت نظام وظیفه ی عمومی - مجله ...

arbabakade.persianblog.ir/post/11
Translate this page
Jan 28, 2010 - آیا کسانی که با این شرایط معاف می‌شوند باید به آموزش خدمت سربازی بروند یا نه؟ اگر قرار است به .... بنده یکی از متولدین 1364 در شهر مقدس قم می‌باشم. پدرم اهل کشور ... جواب: به معاونت وظیفه عمومی استان خود مراجعه نمایید. خواسته شما ...

نمونه متن نامه انتقال سرباز - مجله اینترنتی قانون

www.iranprisons.ir/tag/نمونه-متن-نامه-انتقال-سرباز/
Translate this page
Sep 9, 2015 - نمونه متن نامه درخواست تغییر محل خدمت سربازی بعلت سرپرستی خانواده ... امام على (ع) می فرمایند: با صدقه و صله رحم، گناهان خود را پاك كنيد و خود را ...

بخشنامه هاي مربوط به خدمت پيام آوران بهداشت - وزارت بهداشت، درمان و آموزش ...

www.behdasht.gov.ir/.../بخشنامه+هاي+مربوط+به+خدمت+پيام+آوران+...
Translate this page
Jun 6, 2009 - ... اعزام تیم ویژه وزارت بهداشت به استان ایلام و شهر بدره · میزان سرمایه گذاری ... مشمولين وظيفه كه در مراكز پرتوزا خدمت مي نمايند لازم است به مدت يك ماه در سال .... مطب به پيام آوران بهداشت كه خدمت وظيفه خود را طي مي نمايند قابل پرداخت نيست ..... 12- كسر خدمت به كليه سربازان مامور تعلق مي گيرد(با توجه به شرايط جذب در ...

سربازان غایب

sarbazanghayeb.blogfa.com/
Translate this page
به میمنت سفر فرمانده کل قوا به استان خراسان‌شمالی مقرر شد، اضافه خدمت ... یابیم ، چرا که منصفانه است اگر در خصوص مشمولین غایب در یک شرایط خاص تصمیمی اتخاذ ... که گناه آن جوان خراسانی که از اقبال بد شانس خدمت در شهر خود را نیافته ، آیا این است ...

روزنامه شرق- 10 نكته مهم درباره اعزام به خدمت سربازي- چهارشنبه,19 مرداد ...

old.sharghdaily.ir/news/90/05/19/7856.html
Translate this page
Aug 10, 2011 - 10 نكته مهم درباره اعزام به خدمت سربازي; جامعه (13) / ... برگه اعزام و قبل از موعد اعزام، وضعيت جديدي ايجاد شود مانند قبولي در دانشگاه يا واجد شرايط يكي از معافيت‌ها گردد، بايد مراتب را به وظيفه عمومي شهرستان محل سكونت خود اعلام كند.

آخرین اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی در سال 94 | آخرین

www.ghatreh.com/.../آخرین-اخبار-نظام-وظیفه-معافیت-خدمت-سربا...
Translate this page
Jan 8, 2017 - معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا، شرایط برخورداری ... خبر ۲۰ شهریور ۹۵ : ۵۰۰ طلبه خدمت سربازی خود را در مدارس شبانه‌روزی سپری .... فرمانده انتظامی شهرستان آمل، با اشاره به اینکه بکارگیری مشمولین سربازان ...

پرونده خرید خدمت سربازی باز شد/چشم غایبان میان‌سال به رأی نمایندگان ...

qudsonline.ir/.../پرونده-خرید-خدمت-سربازی-باز-شد-چشم-غایبان-می...
Translate this page
Dec 10, 2014 - حال هر کشوری به فراخور شرایط جامعه‌اش روشی را برای حضور جوانان در خدمت ..... اگه قانونی بگذارند که جوانان در شهر خود خدمت کن اون وقت هیکس غیبت ...

نحوه ی کسر خدمت بسیجیان در قانون جدید خدمت - پایگاه خبری تحلیلی ...

www.atrack.ir/.../1415-نحوه-ی-کسر-خدمت-بسیجیان-در-قانون-جدید...
Translate this page
Apr 22, 2013 - سردار کمالی به عنوان اولین سوال درباره مدت خدمت سربازی گفت: در حال حاضر ... سربازان متأهل حتی‌الامکان درشهر محل سکونت همسر خود به خدمت گرفته ...

جزئيات طرح خدمت سربازي طلاب - مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان

www.hozehkh.com/OneEntry.aspx?entryID=14314
Translate this page
Jul 3, 2016 - ... فرهنگي، تبليغي و تدريسي طبق شرايط خاص، خدمت سربازي خود را طي ... خدمت وظيفه از طريق اين طرح در شهرهاي مشهد، قم و در شهر محل تحصيلشان ...

40 پرسش و پاسخ پیرامون سربازی (از سیر تا پیاز سربازی) - من و متعه ام

manmote.com/post/57386598/
Translate this page
هر چه از این زمان بگذرد رسماً اضافه خدمت شامل حالتان می شود. ... شما می توانستید با تنظیم زمان فرستادن مدارک (و البته کوتاه کردن فرجه 6 ماه خود) اعزامی آبان، دی و یا اسفند ... شرایط امریه گرفتن را پرس و جو کنید. ... این که پادگان شما یک شهر دیگر باشد.

پرسش هایی در مورد خدمت در تهران 01 - کارون24

karoon24.ir/adv-887.aspx?پرسش-هایی-در-مورد-خدمت-در-تهران...
Translate this page
و من پدرم فوت کرده میتونم بعد از آموزشی شهر خودم خدمت کنم؟ .... می خواستم بپرسم 1-شرایط برای ما طی دوران آموزش چطور هست و بعد از دوره آموزشی چه مناطقی احتمال داره بیوفتیم 2- و اینکه دوران خدمت هر روز باید در .... آیا باید 01 باشیم یا خود معاونت وظیفه؟

خدمت سربازی - سایت حقوقی قانون ایران + www.LawIran.ir

mghodrati.parsiblog.com/Posts/90/خدمت+سربازي/
Translate this page
شخصی که به سن مشمولیت رسیده و از او خواسته شده که خود را برای خدمت معرفی کند، باید ابتدا به حوز? نظام وظیف? شهر خودمراجعه و دفترچ? آماده به خدمت (که در این ...

اعزام به خدمت سربازی سازمان وظیفه عمومی ناجا مراحل احضار-رایتمن

rightman.ir › گوناگون
Translate this page
Nov 30, 2014 - مراحل احضار و اعزام به خدمت سربازی - سازمان وظیفه عمومی ناجا الف- نحوه احضار مواد ... تعجیل در موعد اعزام به خدمت هستند، در صورت دارا بودن شرایط ذیل با همراه داشتن ... خود یا یکی از اعضای درجه یک خانواده (پدر،مادر، همسر وفرزند) به طور جدی ...

گرفتن پذیرش در سپاه پاسداران - میتوکا - loxblog.Com

www.mitooca.lxb.ir/tag/ارتش/ارتش.htm
Translate this page
پذیرش در سپاه یعنی اینکه شما با هر سطح سوادی با داشتن یکسری شرایط میتونید ... 3- می تونید محل خدمت رو خودتون مشخص کنید (با گرفتن پذیرش اون محل) ... شما میتونید با گزراندن دوره ای 30 روزه با روزی حدودا 4 ساعت در شهر خودتان ، دوره آموزشی رو نرید! ... حتی لازم نیست موهای خود را کوتاه کنید و بعضی از قوانین دیگه که در آموزشی ...

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 95 - استخدام | دمادم

https://damadam.ir › اخبار › استخدام › استخدامی
Translate this page
Feb 27, 2017 - ... شرایط بوده و برای تعیین تکلیف وضعیت جریمه ریالی سربازی خود اقدام ... در معاونت وظیفه عمومی شهرستانسنندج برگزار شد به تشریح قوانین و ...

شرایط خدمت سربازی ورزشکاران - پارس نیوز

www.parsnews.com/...5/417183-شرایط-خدمت-سربازی-ورزشکاران
Translate this page
Dec 30, 2016 - همچنین این ورزشکاران می‌توانند؛ خدمت سربازی خود را با توجه به مدال‌هایی که دارند و توجه به نیازی که تیم‌های ملی به این ورزشکاران دارند؛ در تیم‌های ملی ...

قانون خدمت وظیفه عمومی - ویکی‌نبشته

https://fa.wikisource.org/wiki/قانون_خدمت_وظیفه_عمومی
Translate this page
Feb 28, 2013 - معلمان واجد شرایط در امر آموزش نظامی دانش‌آموزان اولویت دارند. ... سن مشمولان و افراد تحت تکفل از لحاظخدمت وظیفه و معافیت از آن تابع .... اداره ثبت احوال هر محل مکلف است صورت اسامی متولدین ذکور شهرستان یا بخش‌های حوزه مأموریت خود را ..

موضوع: اخبار,

نویسنده:

تاریخ: سه شنبه 17 اسفند 1395 ساعت: 15:35

نظرات()

تعداد بازديد : 125

به این پست رای دهید:

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 503
کل نظرات : 6
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 4
تعداد اعضا : 3
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز : 171
بازدید دیروز : 402
ورودی امروز گوگل : 47
ورودی گوگل دیروز : 105
آي پي امروز : 64
آي پي ديروز : 193
بازدید هفته : 2,672
بازدید ماه : 14,383
بازدید سال : 61,579
بازدید کلی : 270,304
اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی : 54.224.28.203
مرورگر :
سیستم عامل :
امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد