close
تبلیغات در اینترنت

شرایط فرزند خواندگی چیست

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آرشیو

شرایط فرزند خواندگی چیست

زن و شوهر داوطلب فرزندخواندگی باید پس از احراز صلاحیت‌های موجود از سوی سازمان بهزیستی در نوبت انتظار قرار گرفته و پس از انتخاب و دریافت فرزند مورد نظر خود حداقل یک سوم اموال و دارایی‌شان را در مراجع قضایی و دفترخانه‌ها به نام فرزند ثبت می‌کنند.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته شده تحت سرپرستی سازمان بهزیستی به خانواده‌های متقاضی که واجدالشرایط قانون جاری حمایت از کودکان بی سرپرست باشند.

 

کودکانی به فرزندی سپرده خواهند شد که والدین یا جد پدری آنها، شناخته شده نباشد. از طرف دیگر این کودکان باید تحت سرپرستی سازمان بهزیستی قرار گرفته باشند، به عبارتی قبل از سپردن کودکان به فرزندی این کودکان باید از طریق مراجع قضایی در اختیار سازمان بهزیستی قرار گیرند و مهمتر اینکه این کودکان باید به خانواده‌هایی سپرده شوند که قانون تعیین کرده است.

 

امور مربوط به فرزند خواندگی در هر استان فقط از طریق کمیته ستادی استان و توسط کمیته شبه خانواده استان انجام خواهد گرفت. اعضای این کمیته شامل مدیرکل بهزیستی استان، معاون امور اجتماعی، کارشناس شبه خانواده استان، کارشناس فرزند خواندگی، مددکار و کارشناس حقوقی استان است.

 

کودکانی را می‌توان به عنوان فرزند خوانده انتخاب کرد که تمام تلاش‌ها و کوشش‌های حرفه‌ای جهت شناسایی والدین و بازگشت کودک به خانواده مؤثر واقع نشده باشد.

 

بر همین اساس افرادی که قادر به پذیرش این کودکان نیستند و مایلند در این امر شریک باشند می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با واریز به حساب ویژه مشارکت‌های مردمی به شماره 90190 جام، نزد بانک ملت، شعبه دکتر قریب (قابل پرداخت در تمامی شعب بانک ملت) آماده دریافت مشارکت‌های مردمی و خیرین سازمان بهزیستی است.

 

همچنین شماره حساب 270007بانک ملت شعبه قریب، به عنوان حساب ارزی سازمان، آماده دریافت هدایا، نذورات و کمک‌های عزیزان مقیم خارج از کشور است.

 

شرایط پذیرش فرزند خواننده

 

زن و شوهر داوطلب سرپرستی، ایرانی و مقیم ایران باشند.

پنج سال تمام از تاریخ ازدواج آنها گذشته و از این ازدواج صاحب فرزند نشده باشند.

سن یکی از زوجین حداقل سی سال باشد.

زوجین دارای محکومیت جزائی مؤثر به‌علت ارتکاب جرائم عمدی و مهجور نباشد.

زوجین دارای صلاحیت اخلاقی باشند.

زوجین یا یکی از آنها دارای تمکن مالی باشند.

زوجین مبتلا به بیماری صعب العلاج نباشند.

زوجین معتاد به مواد الکلی یا مواد مخدر و سایر اعتیادات مضر نباشند.

هرگاه زوجین پزشکی نتوانند صاحب فرزند شوند معافیت از شرایط 2 و 3 به عهده دادگاه است.

 

مشاوره قبل از فرزندپذیری از موارد مهمی است که زوجین قبل از تشکیل کمیته فرزندخواندگی باید درآن شرکت کنند و نتیجه جلسات درپرونده درج شود.

 

طرح پرونده در کمیته فرزندخواندگی

 

چنانچه تصمیم کمیته مبنی برپذیرش متقاضیان باشد درلیست نوبت قرار می‌گیرند و درصورت فرارسیدن نوبت جهت انتخاب فرزند به شیرخوارگاه معرفی می‌شوند. درصورت انتخاب فرزند والدین متقاضی توسط بهزیستی استان به دادگاه صالحه جهت صدور قرار دوره آزمایشی (حکم سرپرستی موقت) معرفی خواهند شد.

 

پس از صدور حکم سرپرستی، کودک انتخابی طی صورت‌جلسه‌ای به والدین تحویل خواهد شد و مراتب به دادگاه مربوطه اعلام می‌شود. طی دوره آزمایشی 6 ماهه، باید حداقل سه بازدید از طرف مددکاران اجتماعی از خانواده فرزندپذیر به عمل آید.درصورت تائید وضعیت مراقبت از فرزند و توانایی خانواده و حفظ منافع فرزند، گزارش نهایی تهیه و برای صدور حکم قطعی سرپرستی به دادگاه ذیربط منعکس می‌شود.

 

در مورد اخذ شناسنامه کودک با مشخصات والدین قانونی بعد از طی دوره شش ماهه آزمایشی و صدور حکم قطعی اقدام خواهد شد.به منظور حفظ منافع فرزند، تامین آتیه وی و جبران عدم برخورداری فرزند از ارثیه والدین حقوقی، صلح یک سوم اموال والدین به فرزند خوانده از طریق دفتر خا‌نه‌های رسمی و حتی مراجع قضایی انجام می‌پذیرد.

 

افتتاح حساب پس انداز، بیمه آتیه یا روش‌های اطمینان بخش دیگری نیز می‌توانند از راهکارهایی باشند که به موازات صلح اموال انجام گیرد.

حکم سرپرستی درصورت تشخیص سازمان بهزیستی مبنی برآسیب پذیری کودک و عدم شایستگی والدین قانونی یا مراجعه والدین حقیقی کودک با هماهنگی دادگاه قابل فسخ است.

 

شرایط اعطای فرزند به دختران مجرد

 

حق سرپرستی زنان و دختران مجرد بالای 30 سال، پیش از این در قانون سال 53 وجود نداشته و در قانون سال 1392 تصویب شد.براساس قانون جدید دختران مجرد نیز می‌توانند سرپرستی کودکان مونث را به عهده بگیرند، زیرا مسئولان سازمان بهزیستی براین باورند که داشتن یک خانواده تک سرپرست بهتر از نگهداری کودکان در مراکز شبه خانواده است، اما هر دختر و زن مجردی نمی‌تواند کودکی را به فرزندخواندگی بگیرد، برای نمونه چنین شخصی باید دست‌کم 30 سال داشته، از موقعیت اجتماعی و فرهنگی مناسبی برخوردار بوده وبه اصول و ارزش‌های کشورپایبند باشد، افزون براین دختران مجردی می‌توانند سرپرستی کودکی را به عهده بگیرند که شرایط ازدواج برای آنها بعید، سن ازدواج شان گذشته یا سن باروری آنها سپری شده باشد.

 

نحوه صدور شناسنامه در سه‌جلد کودکانی که سرپرست آنها دختر مجرد است

 

در گذشته چنانچه خانواده‌ای متقاضی سرپرستی کودکی بود به دادگاه مراجعه کرده و سپس به بهزیستی ارجاع داده می‌شدند اما در حال حاضر متقاضیان سرپرستی باید ابتدا به بهزیستی مراجعه کرده و بعد از تأیید بهزیستی به دادگاه صالح برای تأیید صلاحیت‌های قانونی چون عدم سوءسابقه، مسائل هویتی، ‌اسناد ازدواج، امور پزشکی قانونی و... مراجعه کنند.

 

به منظور رعایت احوال شخصی کودک و فرد یا زوجین سرپرست، مفاد حکم سرپرستی تنها در اسناد مسکوت و محرمانه اداره ثبت احوال،ثبت و ضبط خواهد شد.

 

همچنین اداره ثبت احوال مکلف است پس از ابلاغ حکم قطعی سرپرستی توسط دادگاه، با اعلام و حضور زوجین یا زنان سرپرست نسبت به اجرای حکم و صدور شناسنامه برای نوجوانان تحت سرپرستی با مشخصات زوجین سرپرست یا سرپرست منحصر (دختر یا زن سرپرست بالای 30 سال) با درج توضیحات لازم اقدام و انتخاب نام نیز توسط سرپرست صورت خواهد گرفت.

 

در ارتباط با نحوه ثبت نام «پدر» درصورتی که سرپرست وی دختر و یا زن مجرد باشد نیز، در چنین شرایطی شناسنامه فرد تحت سرپرستی با مشخصات کامل شناسنامه‌ای سرپرست و نام کوچک پدر فرضی به پیشنهاد سرپرست صادر خواهد شد.

 

 

همچنین درخصوص آن دسته از فرزندخواندگانی که پس از مدتی پدر و مادر واقعی‌شان مشخص می‌شوند نیز در این شرایط، مفاد حکم قطعی دادگاه، در شناسنامه فرد تحت سرپرستی درج خواهد شد.

منبع : آنا

منابع بیشتر

شرایط فرزندخواندگی - سازمان بهزیستی استان تهران

www.behzistitehran.org.ir/index.php/شرایط-فرزندخواندگی
Translate this page
كودكاني به فرزندي سپرده خواهند شد كه والدين يا جد پدري آنها، شناخته شده نباشد. از طرف ديگر اين كودكان بايد تحت سرپرستي سازمان بهزيستي قرار گرفته باشند، به ...

فرزندخواندگی آسان شد - ایران آنلاین

www.ion.ir/News/15505.html
Translate this page
Sep 27, 2015 - ایران آنلاین-فرزندخواندگی آسان شد : با اجرایی شدن قانون جدید : قانون ... داشته تا در راستای تسهیل شرایط فرزندخواندگی و جلوگیری از رسوب آنان در مراکز نگهداری، .... ومن وهمسرم میخواهیم بعنوان فرزند خوانده آنها را بپذیریم راهکارچیست.

فرزندخواندگی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/فرزندخواندگی
Translate this page
Jump to ۲.۱ شرایط زوجین سرپرست‎ - اقامت در ایران; تراضی زوجین سرپرست: باید هر دو راضی باشند; فرزند نداشتن زوجین سرپرست: زوجین باید پس از گذشت ...

از سوی مدیرکل دفتر امورحمایتی و توانمندسازی : جزییات قانون فرزند ...

https://www.mcls.gov.ir/.../از-سوی-مدیرکل-دفتر-امورحمایتی-و-توا...
Translate this page
Sep 13, 2015 - تاج‌الدین مدیرکل دفتر امورحمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزییات قانون فرزندخواندگی را تشریح کرد.

شرایط فرزندخواندگی چیست؟ - مهرخانه

mehrkhane.com › صفحه نخست › اجتماعی
Translate this page
Aug 16, 2016 - زن و شوهر داوطلب فرزندخواندگی باید پس از احراز صلاحیت‌های موجود از سوی سازمان بهزیستی در نوبت انتظار قرار گرفته و پس از انتخاب و دریافت ...

قوانین فرزند خواندگی را بدانید - تبیان

www.tebyan.net › صفحه اصلي › مشاوره › بخوانید و بدانید
Translate this page
Jan 12, 2013 - اگر شما هم جزو زوج هایی هستید که بچه دار نمی شوید و می خواهید یکی از بچه های تحت سرپرستی بهزیستی را به فرزندی قبول کنید، بد نیست قوانین ...

قوانین جدید فرزندخواندگی در بن‌بست بهزیستی/ مخالفت مسئولین یا ...

www.fardanews.com/.../قوانین-جدید-فرزندخواندگی-در-بن‌بست-ب...
Translate this page
سرویس اجتماعی فردا: فرزندخواندگی یعنی اعطای سرپرستی کودکان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی به خانواده های متقاضی واجد شرایطقانونی جاری حمایت از کودکان.

قوانین فرزند خواندگی را بدانید - جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز

www.momtaznews.com › سبک زندگی › سبك زندگي
Translate this page
Sep 20, 2015 - اگر قانونش را بخواهید فرزندخواندگی یعنی اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته‌شده تحت سرپرستی سازمان بهزیستی به خانواده‌های ...

فرزند خواندگی و شرایط داشتن آن | زیباشهر

zibashahr.com › عمومی
Translate this page
Apr 22, 2012 - فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته شده تحت سرپرستی سازمان بهزیستی به خانواده‌های متقاضی که ...

الف - همه ریزه کاری های فرزند خواندگی - نسخه قابل چاپ

alef.ir/prteef8zwjh8vni.b9bj.html
Translate this page
اگر شما هم می خواهید با ریزه کاری های فرزند خواندگی آشنا شوید گزارش روزنامه حمایت را از دست ندهید. فرزندخواندگی ... يكي ازشرايط قبول سرپرستی، شرط سن زن و شوهر متقاضی است. بايد پنج ... حال باید دید معنی سوءپیشینه کیفری چیست؟ پاسخ ساده ...

راهنمای پذیرش فرزند - بهزیستی آذربایجان غربی

www.behzisty-ag.ir/Default.aspx?tabid=2179
Translate this page
دنیا برای همه همیشه خوب و با شرایط عادی شروع نمی شود . ... هدف طرح چیست ؟ ... نکته : اگر خانواده امین متقاضی فرزند خواندگیکامل باشد و تمامی شرایط و قانونی آن را هم ...

قوانین فرزند خواندگی را بدانید - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/.../قوانین-فرزند-خواندگی-را-بدانید
Translate this page
Sep 19, 2012 - اگر قانونش را بخواهید فرزندخواندگی یعنی اعطای سرپرستی كودكان بدون سرپرست ... معمولا سراغ هر كاری كه بروید یكی از شرایط تغییرناپذیر آن صلاحیت اخلاقی و نداشتن سوءسابقه است. .... دردهای شبیه پریود، نشانه چیست؟

شرایط جدید فرزند خواندگی چیست؟ - خرداد

khordadnews.ir/fa/news/.../شرایط-جدید-فرزند-خواندگی-چیست
Translate this page
1 hour ago - شرایط جدید فرزند خواندگی چیست؟ معاون اجتماعی بهزیستی کشور گفت: امسال 30 درصد میزان فرزندخواندگی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است ...

سازمان بهزیستی استان گیلان

behzisty-guilan.ir/menucontent.aspx?id=54
Translate this page
شرایط لازم برای فرزند پذیری چیست؟ شرايط خانواده پذيراي کودک: 1- ايراني، مسلمان، متعهد و معتقد به مباني اعتقادي و اسلامي، فاقد سوء پيشينه كيفري، مشهور به حسن ...

شرایط فرزندخواندگی چیست؟ - ایلام - ایسنا

ilam.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=21370
Translate this page
معاون امور اجتماعی بهزیستی ایلام گفت: سلامت روان، تملک مالی و اجتماعی مولفه‌های مهم برای فرزندخواندگی است.

فرزند‌خواندگی - ایسنا

www.isna.ir/tag/فرزند‌خواندگی
Translate this page
افزایش ۳۵ درصدی فرزندخواندگی در کشور / زنان سالمند مجرد رو به افزایش‌اند .... تکلیف کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرستی که شرایط فرزندخواندگی ندارند چیست؟

شرایط فرزندخواندگی چیست؟ - تی نیوز

tnews.ir/news/d1f168652456.html
Translate this page
Aug 16, 2016 - زن و شوهر داوطلب فرزندخواندگی باید پس از احراز صلاحیت های موجود از سوی سازمان بهزیستی در نوبت انتظار قرار گرفته و پس از انتخاب و دریافت ...

چترفرزند خواندگی گسترده تر شد/فراهم شدن شرایط واگذاری 50 درصد ...

www.mehrnews.com/.../چترفرزند-خواندگی-گسترده-تر-شد-فراهم...
Translate this page
Nov 10, 2013 - مشهد - خبرگزاری مهر: سالانه یک پنجم کودکان شیرخوارگاه حضرت علی اصغر(ع) مشهد به فرزندخواندگی سپرده می شوند که با اجرایی شدن قانون جدید این ...

فرزند خواندگي - رزبلاگ

iranesanaati.rozblog.com/post/585/-فرزند-خواندگي.html
Translate this page
9 . شرایط فرزندخواندگی چیست؟ | فرهنگ نیوز 16 آگوست 2016 ... امور مربوط به فرزند خواندگی در هر استان فقط از طریق کمیته ستادی استان و توسط کمیته شبه خانواده ...

پیچ و خم ِ فرزند گرفتن | فرزندخواندگی در ايران

iranadoption.com/?p=162
Translate this page
Apr 22, 2013 - اگر شرایط فرزندپذیری را دارید و دیگر عزم خود را جزم کرده‌اید می‌توانید ...... میخواستم بدونم منظور از تمکن مالیچیست و به عنوان مثال داشتن منزل ۵۰ ...

فرزند خواندگی چیست؟

danakhabar.com/fa/news/1199777/فرزند-خواندگی-چیست
Translate this page
Dec 5, 2015 - تعریف فرزند خواندگیشرایط والدین برای فرزند خواندگی. والدین یا جد پدری کودک، نباید شناخته شده نباشد. کودک باید تحت سرپرستی سازمان ...

شرایط فرزندخواندگی تشریح شد - شما نیوز

shomanews.com/fa/news/.../شرایط-فرزندخواندگی-تشریح-شد
Translate this page
Aug 10, 2016 - معاون اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: قانون جدید بسیاری از شرایط را برای فرزندخواندگی تسهیل کرده است.

وضعیت حقوقی فرزند خواندگی در حقوق ایران ، مقررات بین‌المللی و ...

journals.iau.ir/article_525137_0.html
Translate this page
کدام کشور‌ها سرپرستی و کدامیک فرزندخواندگی را پذیرفته‌اند؟ علت و مبانی اجتماعی و شرعی عدم پذیرش فرزندخواندگی در اسلام چیست؟ چه قانونی بر اقلیت‌‌های دینی ...

شرایط اخذ فرزند خواندگی چیست؟ - سامانه 87132 - مشاوره حقوقی رایگان با ...

https://www.87132.ir › ... › مشاور حقوقی با وکیل فرزند خواندگی
Translate this page
Nov 15, 2015 - باسلام من وشوهرم ۷سال باهم ازدواج کردیم وشوهرم فقط آزمایش اسپرم داده وصفربوده آیا اگرمابخواهیم بچه ای رابهفرزندخواندگی قبول کنیم بایدآزمایشهای ...

شرایط فرزندخواندگی در قـانـون / ارث و نفقه فرزند خوانده | پایگاه خبری ...

www.jamaran.ir/.../32617-شرایط-فرزندخواندگی-در-ارث-نفقه-فر...
Translate this page
Nov 10, 2013 - یکی از مقوله‌های مورد بحث در زندگی زناشویی، موضوع تولد فرزند است که در صورت نداشتن فرزند، مسألهفرزندخواندگی یا فرزند حکمی مطرح می‌شود و ...

خبرگزاری تسنیم - ۶۲دختر مجرد متقاضی فرزندخواندگی/تا کنون ۵ نفر ...

https://www.tasnimnews.com/.../62دختر-مجرد-متقاضی-فرزندخواند...
Translate this page
Aug 29, 2016 - فرزندخواندگی چیست؟ ... شرایط فرزندخواندگی از گذشته تا امروز سخت بوده و هست و دلیل آن هم پیچ و خم هایی است که در مسیر پذیرفتن کودک ...

شرایط فرزند خواندگی در قانون چیست؟وآیا ایرانیان مقیم خارج از کشور ...

www.davoodcheshmi.com/.../شرایط-فرزند-خواندگی-در-قانون-چی...
Translate this page
Jun 7, 2016 - زن و شوهری که حائز شرایط ذیل باشند می توانند تقاضای صدور حکم به فرزندخواندگی را از دادگاه عمومی محل اقامت خود درخواست نمایند. دادگاه پس از احراز ...

میگنا - دانستنی های لازم درباره فرزند خواندگی/ متقاضیان بخوانند

www.migna.ir/vdcjmtev.uqehvzsffu.html
Translate this page
Sep 8, 2013 - کودکی که واجد شرایط فرزندخواندگی است کودکی است که به اسنتاد قانون حمایت از کودکان بی سرپرست مصوب 29 اسفند 5 حداکثر سن آنها 12 سال ...

شرایط والدین برای فرزندخواندگی - نی نی بان

niniban.com/fa/news/82918/شرایط-والدین-برای-فرزندخواندگی
Translate this page
May 21, 2016 - فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته ... بستگان سببی و نسبی کودک در صورت واجد شرایط بودن در اولویت ...

شرایط جدید فرزندخواندگی - پارس نیوز

www.parsnews.com/بخش...5/434249-شرایط-جدید-فرزندخواندگی
Translate this page
5 hours ago - معاون اجتماعی بهزیستی کشور گفت: امسال 30 درصد میزان فرزندخواندگی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و اکنون بهزیستی کار را پیگیری ...

فرزند خواندگی .::.اداره کل بهزیستی استان اصفهان

www.behzisty-esfahan.ir/component/.../457-فرزند-خواندگی.html
Translate this page
امور مربوط به فرزند خواندگی در هر استان فقط از طریق کمیته ستادی استان و ... هرگاه زوجین پزشکی نتوانند صاحب فرزند شوند معافیت از شرایط 2 و 3 به عهده دادگاه است.

قانون جدیدی برای مادر شدن دختران مجرد - سایت خبری تحلیلی تابناك ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعي
Translate this page
Jul 26, 2014 - شرایط واگذاری کودکان به خانواده‌های متقاضی در قانون جدید فرزند خواندگی نسبت به گذشته تسهیل شده است به طوری که با اجرایی شدن این قانون ۵۰ ...

هرلحظه، شرایط فرزندخواندگی چیست؟

harlahze.com › خانواده
Translate this page
Aug 16, 2016 - سلامت نیوز زن و شوهر داوطلب فرزندخواندگی باید پس از احراز صلاحیت های موجود از سوی سازمان بهزیستی در نوبت انتظار قرار گرفته و پس از انتخاب و ...

اعلام شرایط جدید فرزند خواندگی - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/.../اعلام-شرایط-جدید-فرزند-خواندگ...
Translate this page
4 hours ago - به گزارش مشرق، حبیب‌الله مسعودی فرید رابطه با قانون فرزندخواندگی گفت: پس از تصویب ... وی شرایط خانواده‌ها را برای فرزندخواندگی اینگونه توضیح داد: نداشتن سوء پیشینه و داشتن ... عامل اصلی ازدیاد خرید نوزاد در کشور چیست؟

شرایط فرزندخواندگی چیست؟ - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/news/شرایط-فرزندخواندگی.html
Translate this page
Aug 16, 2016 - فرزند خوانده، دختران مجرد، شناسنامه، سرپرستی، بهزیستی شرایط اردوی ارمنستان عالی است/ استقلال امسال نتایج بهتری می گیرد | رحمتیزن و شوهر ...

اصلاح قانون فرزندخواندگی بعد از ‌35‌سال - خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/11404/society/family
Translate this page
Jun 25, 2009 - الوند هم با اشاره به این که بیش از بیست و یک هزار کودک در کشور واجد شرایط فرزند‌خواندگی هستند، گفت: در صورت تصویب کامل این لایحه، تعداد ...

حکم شرعی فرزند خواندگی و شناسنامه گرفتن برای او - بیتوته

www.beytoote.com/religious/din-ahkam/sutra4-adoption.html
Translate this page
حکم فرزند خواندگی فرزند خواندگی در اسلام فرزند خواندگی,احکام فرزند خواندگی,شرایط فرزند خواندگی,فرزند خواندگی در قرآن,فرزند خواندگی در ایران,شرایط فرزند ...

فرزند خواندگی در اصفهان،شرایط فرزند خواندگی در اصفهان،قانون جدید ...

www.vokalla.ir/tag/فرزند-خواندگی-در-اصفهان،شرایط-فرزند-خ/
Translate this page
برچسب: فرزند خواندگی در اصفهان،شرایط فرزند خواندگی در اصفهان،قانون جدید فرزندخواندگی،فرزند خواندگی بهزیستی اصفهان. خانه Posts Tagged "فرزند خواندگی در ...

زندگی در بهزیستی برای یک کودک بهتر است یا زندگی در یک خانواده ...

www.shafaf.ir/.../زندگی-در-بهزیستی-برای-یک-کودک-بهتر-است-...
Translate this page
Dec 16, 2014 - نظر شما مخاطبان شفاف در این خصوص چیست؟ آیا با سختگیری در قوانین فرزندخواندگی موافقید؟ آیا پولدار بودن باید ملاکی برای به فرزندی گرفتن ...

فرزندخوانده داشتن دیگر رویا نیست/قانون جدید فرزندخواندگی-پرشین ...

www.persianpersia.com/social/sdetails.php?articleid=22742...
Translate this page
Sep 28, 2014 - فرزندخوانده داشتن دیگر رویا نیست/قانون جدید فرزندخواندگی,و ایرانیان ... کاهش پیدا می کند، چون براساس قانون جدید شرایط واگذاری تسهیل شده و بچه ...

ویزای ایالات متحده برای فرزندخواندگان | robert - گرین کارت آمریکا

iran2usa.com/godchild-visa
Translate this page
مهاجرت فرزندخوانده میتواند یک موضوع مهم در فرآیند فرزندخواندگی بین المللی باشد. ... در گرفتن اقامت دائم برای یک کودک خارجی به فرزندی پذیرفته شده، شرایط زیر ...

شرایط فرزندخواندگی چیست - بازنشر 24

baznashr24.com/search/?q=شرایط+فرزندخواندگی+چیست
Translate this page
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۴ - کد خبر: 197114 سلامت نیوز: معاون اجتماعی بهزیستی شهر تهران جزئیات فرزندخواندگی را تشریح کرد و گفت: زوجین داوطلب فرزندخواندگی باید ...

چگونه سرپرستی یک بچه را از بهزیستی بگیریم - آکا

www.akairan.com/khanevadeh/ravanshenasi.../2014112221039.ht...
Translate this page
Nov 22, 2014 - در قوانین فرزندخواندگی بیش از هر چیز با نیروهای انسانی مواجه هستیم. برای همین هم شرایط متعددی روی آن تأثیر می‌گذارد. کم و کیف این شرایط و ...

شرایط فرزندخواندگی چیست؟ | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/23817407 - Translate this page
Aug 17, 2016 - شرایط فرزندخواندگی چیست؟ زن و شوهر داوطلب فرزندخواندگی باید پس از احراز صلاحیت های موجود از سوی سازمان بهزیستی در نوبت انتظار قرار گرفته ...

حساسیت بهزیستی خانواده‌ها را از گرفتن فرزند پشیمان کرده است ...

shafaonline.ir/.../حساسیت-بهزیستی-خانواده‌ها-را-از-گرفتن-فرزند-...
Translate this page
Mar 19, 2015 - به گزارش شفا آنلاین،فرزندخواندگی یعنی اعطای سرپرستی کودکان بدون ... و نداشتن اعتیاد از شرایط دیگرفرزندخواندگی است و از سوی دیگر والدین جدید ... که دلیل سخت گیری سازمان بهزیستی برای متقاضیان فرزندخواندگی چیست؟

شرایط فرزندخواندگی چیست؟ - اخبار روز

tasna.ir/1395/05/26/شرایط-فرزندخواندگی-چیست.html - Translate this page
چیست؟ فرزند فرزندخواندگی خواندگی شرایط. ... زن و شوهر داوطلب سرپرستی فرزندخواندگی باید پس از احراز صلاحیت‌های موجود از سوی سازمان بهزیستی در نوبت انتظار ...

احکام فرزند خواندگی - فرزند خوانده (شمیم انتظار)

farzandkhandeh.blogfa.com/category/4
Translate this page
Nov 20, 2013 - فرزند خوانده (شمیم انتظار) - احکام فرزند خواندگی - مطالبی پیرامون فرزند ... پنهانش کنی ولی مثل شرایط ضمن عقد و میزان درآمد و پایه حقوق آدم یه چیز کاملا .... در دین است و اگر این گونه فتواها بدعت نباشد، پس باید پرسید بدعت چیست؟

پاسخ به شبهه - « فرزند خواندگی » چه حکمی دارد؟ پسر یا دختر، اگر شیر ...

www.x-shobhe.com/shobhe/4390.html
Translate this page
Dec 12, 2013 - اما «فرزند خواندگی» پسر یا دختر، یعنی او را فرزند خود بدانند و تمامی حقوق ... ولی (پدر یا پدربزرگ پدری) ندارد و خودش هم نمی‌تواند در در شرایط قبل از ...

اطلاعات حقوقي و قضائي راجع به فرزند خواندگي - BlogyLaw

www.blogylaw.com › BlogyLaw › حقوق خصوصی › حقوق خانواده
Translate this page
May 24, 2011 - 2 posts - ‎2 authors
در جمهوري اسلامي ايران راجع به مسئله فرزند خواندگي قانون و مقررات خاصي ... 4- متقاضیان فرزند خواندگی با رعایت این قانون و در صورت واجد شرایط ...

شرایط پذیرش بیمه فرزند خواندگی | جزئیات و مدارک | سال 95 :: نیوکلیپ

newclip.blog.ir/.../شرایط-پذیرش-بیمه-فرزند-خواندگی-جزییات-و-...
Translate this page
برچسب ها: شرایط پذیرش بیمه فرزند خواندگی و مددجویان، شرایط پذیرش بیمه ... سال 95، شرایط پذیرش بیمه فرزند خواندگی مددجویان،شرایط بیمه فرزندخواندگی چیست؟

شرایط فرزندخواندگی چیست

www.rahekhob.ir/ch/شرایط_فرزندخواندگی_چیست
Translate this page
شرایط فرزندخواندگی چیست ... دانلود تست آفرود نیسان اکستریل در شرایط برف و یخ ... دانلود نوستالژی چیست و چرا ما گاهی اوقات احساس دلتنگی می کنیم.

جلسه ششم: فرزندخواندگی | Tavaana Course Lesson - توانا

https://tavaana.org/fa/content/جلسه-ششم-فرزندخواندگی
Translate this page
فرزندخواندگی یا تبنّی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته ... در نتیجه زنان و شوهران دارای فرزند یا فرزندان واقعی ولو با داشتن شرایط قانونی از .... طرح این است که مشخص نیست ملاک تقید به انجام واجبات و ترک محرمات چیست.

پذیرش فرزند (خانواده امین) - صفحه 1 - نی نی سایت

www.ninisite.com › تبادل نظر › متفرقه › عمومي
Translate this page
Nov 5, 2012 - 20 posts - ‎7 authors
2- فرزندان واجد شرایط تحویل به شبه خانواده، با مطالعه کارشناسی، نظر .... پست اول که درباره شبه خانواده است شرایط فرزندخواندگیموقت رو گفته.

پرتال جامع علوم انسانی - فرزند خواندگی در حقوق فعلی ایران

www.ensani.ir/fa/content/91733/default.aspx
Translate this page
فرزندخواندگی در بین مسلمانان ایران تا اواخر سال 1353ش جایگاه قانونی نداشت. ... در این قانون ضوابطی در زمینه شرایط و خصوصیات زن و شوهری که مایل به پذیرش کودک ...

سلامت:شرایط فرزندخواندگی چیست؟ | مجله تینا - مجله اینترنتی کهلیک

kahlek.ir/index.php/post331247?blog=1&blogid=tina - Translate this page
۱۳۹۵/۰۵/۲۶ 0 بازدید. سلامت:شرایط فرزندخواندگی چیست؟ کد مطلب : 331247 نیوز:زن شوهر فرزندخواندگی پس احراز موجود سوی بهزیستی نوبت قرار و از و فرزند نظر ...

ایرنا - فرزند خواندگی همت می خواهد نه پارتی

www.irna.ir/fa/News/81803484/
Translate this page
Oct 18, 2015 - ... فرزند خواندگی را مورد بررسی قرار داد و شرایط پذیرفتن فرزند خوانده را ... سازمان بهزیستی به عنوان یکی از دستگاه های متولی در این زمینه چیست؟

فرزند خواندگی در قوانین ایران – گروه وکلای یاسا

https://www.yasa.co/اخبار-حقوقی/فرزند-خواندگی-در-قوانین-ایران
Translate this page
May 31, 2015 - مهناز به اتفاق همسرش خواهان گرفتن فرزند خوانده هستند قانون فرزندخواندگی ما کم و کسری زیاد دارد آنقدر کهشرایط گرفتن فرزند خوانده بسیار دشوار ...

شرایط اخذ سرپرستی نوزاد از شیرخوارگاه - جواب یاب

javabyab.com/4214/شرایط-اخذ-سرپرستی-نوزاد-از-شیرخوارگاه
Translate this page
Aug 9, 2013 - پدر و مادر برای دریافت حق سرپرستی فرزند از شیرخوارگاه یا ... شرایط سرپرستی کودک (حساب بانکی یا مصالحه ملک) ... شرایط اهدای خون چیست؟

شرایط فرزند خواندگی دختران مجرد - پرشین وی

www.persianv.com/family/view/039208.php
Translate this page
Feb 22, 2016 - شرایط فرزند خواندگی دختران مجرد , فرزند خواندگی , شرایط فرزند خواندگی , فرزند خواندگی دختران مجرد , آیا دختران مجرد ... احتکار چیست و مجازات آن ...

[PPT]کارگاه فرزندپروری در فرزندخواندگی

www.iacap.ir/upload/Presentation1.ppt
Translate this page
والدين در اين شرايط توصيه‌هاي زيادي را از اطرافيان، رسانه‌ها و متخصصين دريافت مي كنند و ... كودكاني كه به فرزند خواندگي پذيرفته مي‌شوند از جهاتي نيز با ساير كودكان ..... بسياري از اين كودكان مايلند بدانند فرزند خواندگي چيست و به چه دليل آن‌ها فرزند ...

آشنایی با فرزند خواندگی - ایران ناز

www.irannaz.com/news_detail_3019.html
Translate this page
فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی كودكان بدون سرپرست شناخته شده تحت سرپرستی سازمان ... هرگاه زوجین پزشکی نتوانند صاحب فرزند شوند معافیت از شرایط 2 و 3 به عهده دادگاه است .... معادل فارسی کلمات کامپیوتر، کادر و هیتر چیست؟

بررسی مسأله فرزند خواندگی در فقه و حقوق موضوعه ایران - پژوهشگاه علوم و ...

ganj.irandoc.ac.ir/articles/679182
Translate this page
تفاوت فرزند خوانگی جاهلی و فرزند خواندگی امروزی چیست؟ ... در مقابل و باوجود این شرایط در بسیاری از این خانواده ها، که وجود یک فرزند می تواند فضای ساکت و خاموش ...

تکلیف کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرستی که شرایط فرزندخواندگی ...

www.iransepid.ir/News/5882.html - Translate this page
Jan 28, 2015 - ایران سپید-تکلیف کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرستی که شرایط فرزندخواندگی ندارند چیست : معاون امور اجتماعی بهزیستی استان ایلام گفت: ...

شرایط جدید فرزند خواندگی

www.espeli.ir/element/528818/شرایط+جدید+فرزند+خواندگی
Translate this page
امسال 30 درصد میزان فرزندخواندگی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و اکنون از بهزیستی کار را پیگیری می کند و باید ظرف دو ماه نتیجه روند فرزندخواندگی را ...

مجله اینترنتی دخت‌ایران » گفتگو » دستی برای نوازش

www.dokhtiran.com/dialog/1392_10_01/002365.php?q=print
Translate this page
دخت‌ایران: بنابراین بچه‌های بدسرپرست را هم می‌توان به فرزندخواندگی پذیرفت؟ طبق قانون جدید ... دخت ایران: منظور از منافع عالیه کودک چیست؟ یعنی اینکه ... بنابراین فرزندی که شرایط واگذاری را داشته باشد کمتر از ۶ ماه و حدودا ۲ یا ۳ ماه در مراکز می‌ماند.

وکیل وکیل فرزند خواندگی | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل خانواده ...

gaemmagami.com › مشاوره حقوقی وکیل خانواده
Translate this page
خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل فرزند خواندگی ... اسفند ۲۲, ۱۳۹۴ وکیل فرزند خواندگی ۰. آیا میتوان فرزند ذکور 23 ...شرایط اخذ فرزند خواندگی چیست؟ آبان ۲۳ ...

فرزند خواندگی - روز نو

roozno.com/fa/news/64983/فرزند-خواندگی
Translate this page
شرایط سخت و سنگین جامعه فرانسه سبب شد که فرزندخواندگی نتواند موقعیت و رشد مناسبی پیدا کند، ولی بعد از جنگ بین‌الملل اول (1918ـ1914) که مشکلات عدیده ...

شرایط اعطای فرزند به دختران مجرد - دنیای اقتصاد

donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/915304
Translate this page
Apr 30, 2016 - ... و بدسرپرست" نشان از تغییرات اساسی و تسهیل شرایط فرزند خواندگی ... به دختران مجرد و خانواده‌های دارای فرزند و دلایل اتخاذ این تصمیم چیست؟

وبلاگ ضد تشابه زن و مرد - فرزند خواندگی دختر بچه های بی سرپرست و ...

iranantifeminism.blogfa.com/post/109
Translate this page
در ضمن برای پذیرفتن فرزند خواندگی شرایط خاص مالی وجود دارد که معمولا کمتر زن مجردی از آنها برخوردار است مگر زنانی که باید در مورد اموال انها تحقیق شود که ممکنه ...

تحقیق فرزندخواندگی «مطالعه تطبیقی در فقه امامیه، حقوق ایران و فرانسه»

bankmaghaleh.ir/تحقیق-فرزندخواندگی-مطالعه-تطبیقی-در/
Translate this page
۴-۴-۴- شرایط اطفالی که به فرزند خواندگی سپرده می‌شوند ۶۸ .... فواید فرزندخواندگی چیست واین نهاد تا چه اندازه پاسخگوی نیازهای جامعه، کودکان بی‌سرپرست وخانواده‌های ...

شرایط فعلی سرپرستی دائم و موقت كودكان – اداره بهزیستی شهرستان کاشان

kashan-behzisti.ir › آرشیو اخبار › اخبار توانبخشی
Translate this page
Mar 10, 2011 - حمیدرضا الوند با تشریح جزئیات شرایط سرپرستی موقت و دائم كودكان تحت ... مدت سرپرستی موقت درون خانواده‌ امین، شرایط فرزندخواندگی دائم را پیدا ...

شرایط فرزندخواندگی چیست - رهتا

www.rahta.com/q/شرایط_فرزندخواندگی_چیست
Translate this page
برترین ها: انسان‌ها دلایل متعددی برای پذیرفتن یک کودک به فرزندی دارند. اما فرزندخواندگی تنها پدیده‌ای انسانی نیست و در میان حیوانات هم دیده می‌شود. آن‌ها مراقبت از ...

تسهيل شرايط فرزندخواندگي و آئين نامه جديد قانون حمايت از كودكان بي ...

afarineshdaily.ir/afarinesh/News.aspx?NID=148033
Translate this page
Aug 20, 2015 - تسهيل شرايط فرزندخواندگي و آئين نامه جديد قانون حمايت از كودكان بي سرپرست ... و بدسرپرست" نشان از تغييرات اساسي و تسهيل شرايط فرزند خواندگي دارد؛ ... به دختران مجرد و خانواده‌هاي داراي فرزند و دلايل اتخاذ اين تصميم چيست؟

شیرخوارگاه آمنه | شرایط فرزند خواندگی آسان می شود - مطالب برگزیده

boro.niazerooz.com › اخبار › خبر روز
Translate this page
Aug 29, 2011 - شرایط فرزند خواندگی آسان می شود سرپرست سازمان بهزیستی از پیگیری ... ... اسفندیاری، وزیر دادگستری در بازدید از شیرخوارگاه آمنه قول همکاری و ...

قانون حاکم بر فرزند خواندگی از نظر مقررات داخلی و حقوق بین ... - ویستا

vista.ir/.../قانون-حاکم-بر-فرزند-خواندگی-از-نظر-مقررات-داخلی-و-ح...
Translate this page
در بخش دوم موضوع قانون حاكم بر فرزند خواندگی در حقوق ایران مورد بررسی قرار گرفته ..... یا متقاضیان فرزند خواندگی است ، لیكنشرایط مربوط به رضایت فرزند خوانده ...

پایگاه اطلاع رسانی بهزیستی کل کشور | فرزندخواندگی همت می خواهد نه ...

www.behzisti.ir/.../N5TSLA-فرزندخواندگی-همت-می-خواهد-نه-پارتی....
Translate this page
Oct 18, 2015 - میزگرد «ایران» درباره قوانین، چالش‌ها و مشکلات فرزندخواندگی تحت ... سازمان بهزیستی به‌عنوان یکی از دستگاه‌های متولی در این زمینه چیست؟ ... شبّر: بله همین طور است شاید خانواده‌ای دیگر آن شرایط لازم را بعد از سه سال نداشته باشد.

فرزندخواندگی - سایت حقوقی محمد حسنی

hassani.org/component/tags/tag/318-فرزندخواندگی
Translate this page
تعریف: فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته شده تحت سرپرستی .... در گذشته فقط کودکان بی سرپرست شرایط فرزندخواندگی را دارا بودند که تعداد متقاضیان نیز تقریبا 8 ...... سؤال: تعریف اعسار چیست؟

وکالت آنلاین - مردم دختران را برای فرزند خواندگی ترجیح می دهند

www.vekalatonline.ir/print.php?ToDo=ShowArticles&AID...
Translate this page
مردم دختران را برای فرزند خواندگی ترجیح می دهند ... دلیل این افزایش از دیدگاه شما چیست؟ .... به ازای هرکودک واجد شرایط فرزندخواندگی در کشورمان 5/7 زوج وجود دارد.

شرایط لازم برای فرزند خواندگی - مجله اینترنتی دوستان

www.dustaan.com › اخبار روز
Translate this page
Aug 25, 2015 - اخبار روز ,شرایط لازم برای فرزند خواندگی,مجله انلاین دوستان : هر زن و شوهر مقیم ایران در صورت توافق با یکدیگر می توانند سرپرستی طفلی صغیر ...

شروط واگذاری کودک به دختران مجرد

javanonline.ir/fa/news/.../شروط-واگذاری-کودک-به-دختران-مجرد
Translate this page
Sep 22, 2014 - ایرانیان مقیم خارج و فرزندخواندگی ... دختران مجرد و فرزندخواندگی ... براین دختران مجردی می‌توانند سرپرستی کودکی را به عهده بگیرند که شرایط ...

احکام مربوط به فرزند خواندگی و شناسنامه گرفتن - نمناک

namnak.com/احکام-فرزند-خواندگی.p42308
Translate this page
 Rating: 5 - ‎1 review
فرزند خواندگی از قدیم الایّام مرسوم بوده، امّا امروزه گسترده تر، و متقاضیان آن افزونتر شده . ولی با همه اینها فرزند خواندگی موانع و مشکلاتی را در جامعه ما به همراه دارد که در ...

خانواده ای فرزندی را به فرزند خواندگی پذیرفتند آیا این فرزند که کوچک ...

www.porseshkadeh.com › پرسشکده › مذهب
Translate this page
خانواده ای فرزندی را به فرزند خواندگی پذیرفتند آیا این فرزند که کوچک هم ... شرایط آن چیست؟ ... فرزند خوانده نامحرم است مگر به یکى از طرق زیر محرمیت حاصل شود.

آیا در اسلام، محدودیت هایی برای سرپرستی فرزند دیگران وجود دارد ...

www.islamquest.net › خانه › گنجینه پاسخ‌ها › فقه
Translate this page
Aug 18, 2012 - دین اسلام، فرزند خوانده و فرزند واقعی انسان را در احکام و حقوق یکسان نمی‌داند، و حتی در قرآن کریم ... است و گرنه شرعاً، زوجینی که فرزندانی هم دارند می‌توانند کودک دیگری را به فرزندخواندگی قبول کنند. ... ر.ک: نمایه «شرایط شیر دادن و محرمیت در نظر شیعه و اهل سنت»، سؤال 2293. ..... دلیل برآمدگی روی گنبدخضراء، چیست؟

شرایط فرزندخواندگی چیست؟ - جویا

jooia.com/fa/شرایط-فرزندخواندگی-چیست - Translate this page
Aug 16, 2016 - به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته شده تحت سرپرستی ...

بررسی فرزند خواندگی در حقوق ایران، انگلستان و سوئد (منتشر در پیام ...

magazine.shme.ir/.../بررسی-فرزند-خواندگی-در-حقوق-ایران،-انگ/
Translate this page
حال باید دید منظور از زوج که در قانون سال1353 به آن اشاره شده است، چیست ؟ .... در حقوق انگلستان هر شخص زیر هجده سال واجدشرایط فرزند خواندگی است، مشروط براین‌که ...

فرزندخواندگی یا سرپرستی؟ | شفقنا | Shafaqna

fa.shafaqna.com/news/101486
Translate this page
Jan 16, 2016 - حال باید دید معنی سوءپیشینه کیفری چیست؟ پاسخ ساده ... کودک برای این‌که به فرزندخواندگی پذیرفته شود، باید شرایطدیگری نیز داشته باشد.

اعلام شرایط جدید فرزندخواندگی - خدمات حقوقی موکل

www.movakkel.com/.../242-اعلام-شرایط-جدید-فرزندخواندگی.html
Translate this page
Aug 16, 2016 - حالا با گذشت سه سال از تصویب این قانون، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور شرایط فرزندخواندگی را تشریح می‌کند و می‌گوید: برای تسهیل در ...

شرایط زن و شوهر برای فرزند خواندگی - حقوق در ایران

kanoonevokala.persianblog.ir/post/41
Translate this page
Feb 2, 2011 - مفهوم فرزند خواندگی هر زن و شوهر ... شرایط زوجین برای فرزند خواندگی 1- پنج سال ... شرایط طفلی که به سرپرستی واگذار می شود ... هرمنوتیک چیست؟

شیرخوارگاه و خانه‌ی فرزندان حضرت علی‌اصغر مشهد - سوالات متداول

shirkhargah.ir/index.php/سوالات-متداول
Translate this page
1 - زوجین متقاضی فرزندخواندگی چه شرایطی باید داشته باشند ؟ ... مصوب تاریخ 1392/6/31 ذکر شده است شرایط دیگری توسط کمیته کارشناسی فرزندخواندگی بهزیستی به شرح ذیل تعیین شده : ... 2 - علت طولانی شدن تحویل کودک به متقاضیان چیست ؟

درباره ی هلند - موسسه حقوقی ملک پور

https://malekpour.ir/درباره-ی-هلند-2/
Translate this page
 Rating: 5 - ‎4 votes
Oct 4, 2016 - از روشهای مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند چه میدانید؟ ... راههای اخذ تابعیت هلند چیست؟ .... -تابعیت در موارد فرزند خواندگی: اگر کودک غیر هلندی توسط والدینی به فرزند خواندگی پذیرفته شود که اقلا یکی از آنها ملیت هلندی دارد و ...

شرایط فرزند خواندگی در ایران چیست – دانلود کتاب-مقاله و سورس کد

ehsan99.ir › قوانین خانواده
Translate this page
May 13, 2016 - 1) والدین یا جد پدری کودک، نباید شناخته شده باشد. 2) کودک باید تحت سرپرستی سازمان بهزیستی قرار گرفته باشد. 3) کودک باید به خانواده هایی ...

والدینی که انتظار داشتن فرزند پیرشان می کند | روزنامه اصفهان زیبا

www.isfahanziba.ir/node/9949
Translate this page
Jul 1, 2015 - طبق گفته باقری، مسوول واحد فرزند خواندگی در بهزیستی اصفهان در اصفهان یک زوج باید ... بعد از این مدت شش ماه بچه به آنها تحویل داده می شود در این شش ماه شرایط بررسی می شود، که ... پس داشتن منزل وملک وبه نام زدن برای بچه چیست؟

صد زن، ۲۰۱۶؛ من مادرم، اما مجرد - BBC Persian

www.bbc.com/persian/iran-38043734
Translate this page
Nov 28, 2016 - بر اساس اصلاحیه جدید قانون فرزندخواندگی، واگذاری فرزند دختر به دختران مجرد ... ۳۰ سال خواهان فرزند همچنان در انتظار است و با انتقاد از شرایط فرزندخواندگی می گوید: ... مثلا اگر زن یا مردی تمایلی به هم جنس خود داشت، تکلیفش چیست.

راه محرمیت فرزند خوانده | هدانا | HADANA.IR

hadana.ir › احكام › احكام نگاه
Translate this page
الف) اگر مادر آن خانم شیر داشته باشد، به اندازه لازم و با رعایت شرایط معتبر که در مسأله 2116 .... پرسش: نظر شما در مورد فرزند خواندگی چیست و آیا این کار ثواب دارد؟

هم اندیشی - شرایط فرزندخواندگی اعلام شد

www.hamandishi.ir/news/368936/
Translate this page
2 hours ago - مسعودی فرید شرایط خانواده‌ها را برای فرزندخواندگی اینگونه توضیح داد: نداشتن سوء پیشینه و داشتن تحصیلات و سن کم از مواردی است که در کنار ...

فرزندخواندگی توسط دختران مجرد

www.sarzaminjavid.com/news-929-فرزندخواندگی_توسط_دختران...
Translate this page
Aug 4, 2015 - پیشتر در قانون فرزندخواندگی تنها کسانی صلاحیت سرپرستی کودکان ... دختران مجرد که اتفاقا به تازگی شرایط آن تسهیل نیز شده است، چیست؟

اخذ تابعیت انگلستان - آی مهاجرت - اعزام دانشجو و اقامت

www.imohajerat.ir/اخذ-تابعیت-انگلستان/
Translate this page
Jun 6, 2015 - تاریخچه اخذ تابعیت انگلستان چیست؟ ... قانون دیگری در سال 1772 به تصویب رسیده است که بر اساس ان شرایط کلی در خصوص تابعیت فرزندانی وجود دارد که در ... در صورتی فرزند خواندگی باعث اخذ تابعیت انگلستان می شود که :.

روزنامه ايران87/6/11: سرپرستي فرزند خوانده ها آسان مي شود - Magiran

www.magiran.com/npview.asp?ID=1688828
Translate this page
Sep 1, 2008 - قانون سال ۵۳ شرايط فرزند خواندگي را براي خانواده بسيار سخت مي كرد، به عنوان نمونه قانون سال ۵۳ ... علت اين همه تعلل براي دادن كودك به خانواده ها چيست

قانون حاکم بر فرزند خواندگی از نظر مقررات داخلی و حقوق بین الملل ...

shirzadyanlawyer.ir/.../قانون-حاکم-بر-فرزند-خواندگی-از-نظر-مقر...
Translate this page
Apr 11, 2013 - در بخش دوم موضوع قانون حاکم بر فرزند خواندگی در حقوق ایران مورد ... نیز به منظور تأمین منافع مادی و معنوی آنان ، شرایط خاصی را برای خانواده هایی ک

موضوع: اخبار,

نویسنده:

تاریخ: سه شنبه 17 اسفند 1395 ساعت: 17:59

نظرات()

تعداد بازديد : 78

به این پست رای دهید:

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 503
کل نظرات : 6
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 3
تعداد اعضا : 3
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز : 183
بازدید دیروز : 402
ورودی امروز گوگل : 47
ورودی گوگل دیروز : 105
آي پي امروز : 64
آي پي ديروز : 193
بازدید هفته : 2,684
بازدید ماه : 14,395
بازدید سال : 61,591
بازدید کلی : 270,316
اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی : 54.224.28.203
مرورگر :
سیستم عامل :
امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد