close
تبلیغات در اینترنت

با برقراری رابطه جنسی لاغر شوید و کالری بسوزانید

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آرشیو

با برقراری رابطه جنسی لاغر شوید و کالری بسوزانید

رابطه جنسی

آیا می دانستید با برقراری رابطه جنسی لاغر می شوید؟ در هنگام آمیزش جنسی بدن شروع به سوزاندن کالری می کند. رابطه جنسی با همسر یکی از گزینه های خوب برای سوزاندن کالری اضافی بدن و لاغری است. در هر رابطه جنسی 30 دقیقه ای انسان بین 85 تا 100 کالری بدن خود را می سوزاند.

 

ارتباط جنسی به مدت 30 دقیقه، در حدود 85 کالری انرژی مصرف می کند. این مقدار انرژی شاید قابل توجه نباشد اما در دراز مدت اثرات مفیدی بر سلامتی دارد. این میزان مصرف کالری، تقریبا معادل پیاده روی ملایم است..با رابطه جنسی کالری بسوزانید و لاغر شوید!!به نظر می‌رسد مردان انرژی بیشتری برای فکر یا صحبت درباره امور جنسی صرف می‌‌کنند تا خود روابط زناشویی!

 

مطالعات دانشگاه مونترال بر روی 21 زوج، اطلاعاتی ارائه می‌دهد که نتایج تازه‌ای درباره میزان سوزاندن کالری‌ها در طول رابطه جنسی مطرح می‌کند. در واقع بر اساس این مطالعه که در مجله PLOS ONE چاپ شده است،‌ مشخص شد که مردان در حین رابطه جنسی به‌طور متوسط، حدود 100 کالری می‌سوزانند؛‌ در حالی که این مقدار در بین خانم‌ها به 69 کالری می‌رسد.

 

این مقدار برای رابطه جنسی نرمالی است که از معاشقه تا ارگاسم حدود 25 دقیقه طول می‌کشد، اما بعضی رابطه‌ها کم‌تر یا بیشتر هستند و ممکن است در فاصله زمانی 10 تا 57 دقیقه قرار بگیرند.

 

در واقع هرچه مدت‌زمان رابطه جنسی بیشتر شود، کالری بیشتری سوزانده می‌شود. در این مطالعه، ضمن این‌که رابطه جنسی افراد تحت نظارت قرار داشت، از افراد خواسته شد تا حدود 30 دقیقه بر روی تردمیل بدوند، تا مقایسه‌ای بین فعالیت ورزشی و فعالیت جنسی آنان انجام شود.

 

 

خانم‌هایی که می‌خواهند محاسبه کنند چه مقدار کالری در رابطه جنسی می‌سوزانند، باید هر دقیقه را در 3.1 ضرب کنند، و اگر مردان می‌خواهند محاسبه کنند، باید هر دقیقه را در 4.2 ضرب کنند.

منبع : فرناز

منابع بیشتر

دانستنی های جالب درباره رابطه جنسی

۱- در میان پستانداران، انسان و دلفین تنها موجوداتی هستند که از رابطه جنسی لذت می برند.

 

۲- در ۳۰ دقیقه رابطه جنسی ، ۲۰۰ کالری انرژی مصرف می شود.

 

۳- اسپرم قبل از اینکه تخمک را بارور کند حدود ۱۰سانتیمتر حرکت می کند و حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد تا این مسیر را طی کند.

 

۴- بخش هایی از بدن که در حین آمیزش متورم می شوند عبارتند از اندام های جنسی هر دو طرف، سینه ها و همچنین بخش داخلی بینی.

 

۵- در صورت عدم استفاده از کاندوم، امکان حاملگی در نوجوانان ، بسیار بیشتر (۹۰٪) از سایر افراد است.

 

۶- فرزندان مادران نوجوان، در هنگام تولد وزن کمتری دارند و احتمال عملکرد ضعیف آنها در مدرسه نیز بیشتر است.احتمال سوء استفاده و نادیده گرفته شدن این کودکان نیز بیشتر است.

 

۷- احتمال اینکه پسران مادران نوجوان سر از زندان در بیاورند (۱۳٪ بیشتر) و دخترانشان حامله شوند (۲۰٪) بیشتر از حد معمول است.

 

۸- هر روز تقریباً ۱۰۰ میلیون عمل آمیزش جنسی اتفاق می افتد.

 

۹- مطالعه جهانی نشان می دهد که آدم ها ۱۰۳ بار در سال ، یا ۱٫۹۸ بار در هفته ، یا ۰٫۲۸ بار در روز ، رابطه جنسی برقرار می کنند.

 

۱۰- غذاهای خاصی هستند که می توانند میل جنسی شما را افزایش دهند و فهرست آن غذاها عبارتند از: گوشت کم چربی ، غلات ، هندوانه ، تخم کدوتنبل ، بادام ، موز ، توت فرنگی ، انبه، آووکادو، فلفل، ریحان، هل، انجیر،فلفل،صدف،شکلات،خاویار.

 

۱۱- هر ساعت رابطه جنسی برای یک زن ۶۵ کیلویی ،۷۰ تا ۱۲۰ کالری و برای یک مرد ۸۵ کیلویی ، ۷۷ تا ۱۵۵ کالری انرژی نیاز دارد.

 

۱۲- آمریکایی ها و یونانی ها بالاترین تعداد آمیزش جنسی را به خود اختصاص داده اند-آنها سالانه به ترتیب، ۱۲۴ و ۱۱۷ بار آمیزش انجام می دهند.این تعداد برای هندی ها ۷۶ بار است اما به نظر می رسد که مردان ژاپنی چندان علاقه ای به آمیزش جنسی ندارند و سالانه فقط ۳۶ بار آمیزش انجام می دهند.

 

۱۳- .مطالعات خواب نشان می دهد که مردان در طول خواب شبانه حدود نه بار نعوظ دارند-صرفنظر از رؤیایی که می بینند.

 

۱۴- کتاب هندی سانسکریت باستان-کاما ساتورا، کلیاتی از ۶۴ حالت جنسی را برای عشق بازی و انجام آمیزش تشریح می کند.اینها در پیکره های معبد خاجوراهو و کنارک به تصویر کشیده شده اند.او عشق بازی را �#1662;یوند الهی�می نامد.

 

۱۵- حدس بزنید هر روز در جهان چند عمل آمیزش جنسی اتفاق می افتد-تقریباً ۱۰۰ میلیون!

 

۱۶- آیا بوسه برای سلامتی خوب است؟ظاهراً اینطور است، بزاق اضافی که ردو بدل می شود با تمیز نگه داشتن دهان مانع پوسیدگی دندان ها می شود.

 

۱۷- آیا صرف بوسیدن نیاز به مصرف انرژی دارد؟ظاهراً اینطور است، اگر بوسه یک دقیقه طول بکشد ۲۶ کالری و اگر ۱۰ دقیقه طول بکشد ۲۶۰ کالری انرژی مصرف می شود.

 

۱۸- اگر همسر شما سردرد داشته باشد می تواند با آمیزش درمان شود اما باید او را به ارگاسم برسانید. تحقیقات نشان می دهد که بدن زنان در هنگام ارگاسم، مسکن ها یا اندورفین های قوی آزاد می سازد.

 

۱۹- آیا می خواهید در بستر کالری بسوزانید؟با انجام یک رابطه جنسی شدید به مدت نیم ساعت ۱۵۰کالری انرژی مصرف می کنید که سالانه می تواند به سه پوند برسد-در صورتی که ماهانه ۷ تا ۸ بار رابطه داشته باشید.با افزایش دفعات می توانید وزن بیشتری کم کنید.اما فراموش نکنید که باید شدید باشد.

 

۲۰- آیا در طول روز چندین بار به رابطه جنسی فکر می کنید؟نگران نباشید،شما تنها نیستید.۵۴ درصد مردان و ۲۰ درصد زنان هر روز یا چندین بار در روز به رابطه جنسی فکر می کنند.

 

 

۲۱- به نظر شما مردان کدام کشورها بیشتر اوقات سال همخوابگی می کنند؟به نظر ، آمریکایی ها و یونانی ها بیشترین اعمال جنسی را دارند-آمریکایی ها ۱۲۴ بار و یونانی ها ۱۱۷ بار.هندی ها در این به اصطلاح، المپیک، عقب مانده اند و فقط ۷۶ بار در سال رابطه دارن اما به نظر می رسد که ژاپنی ها کم علاقه ترین مردان هستند و این رقم برای آنها ۳۶ بار در سال است.

منابع بیشتر

دانستنی های جالب درباره رابطه جنسی

www.taamolnews.ir/fa/news/48905
Translate this page
Aug 16, 2013 - ۱- در میان پستانداران، انسان و دلفین تنها موجوداتی هستند که از رابطه جنسی لذت می برند. ۲- در ۳۰ دقیقه رابطه جنسی ، ۲۰۰ کالری انرژی مصرف می شود.

با برقراری رابطه جنسی لاغر شوید و کالری بسوزانید - فراناز

www.faranaz.com/by-sex-slim-sure-and-calorie-burn-lean.html
Translate this page
این میزان مصرف کالری، تقریبا معادل پیاده روی ملایم است..با رابطه جنسی کالری بسوزانید و لاغر شوید!!به نظر می‌رسد مردان انرژی بیشتری برای فکر یا صحبت درباره ...

مصرف کالری در طول رابطه جنسی چقدر است؟ - زنجفیل

www.zanjefil.com/مصرف-کالری-در-طول-رابطه-جنسی-چقدر-است؟/
Translate this page
Aug 20, 2016 - برای کسانی که اندازه کالری مصرفی همه چیز را دارند این یک سوال اساسی است که مصرف کالری در طول رابطه جنسی چقدر است؟ در این مورد مطالب زیادی ...

۱۰ باور غلط درمورد کالری‌سوزی - شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/241174/۱۰-باور-غلط-درمورد-کالری‌سوزی
Translate this page
Feb 28, 2014 - باور غلط ۱: رابطه‌جنسی مقدار زیادی کالری می‌سوزاند ... باور غلط ۸: برای کم کردن وزن باید ۵۰۰ کالری از کالری‌هایمصرفی روزانه خود کم کنید

فعالیت های مختلف چه میزان کالری می سوزاند؟ - پورتال جوانان ایرانی

www.delbar.us › ورزش و تحرک
Translate this page
اما ابتدا برای اینکه با فرایند کالری سوزی آشنا شوید باید بدانید که هر روز باید حداقل چند کالری مصرف کنید. مسئله مهم دیگر این است که بدن شما برای فراهم آوردن ...

بالاترین: میزان مصرف کالری بدن در حالت های مختلف سکس

https://www.balatarin.com/permlink/2010/4/17/2015354
Translate this page
Apr 17, 2010 - درآوردن لباسهای خانم: با اجازه ۱۲ کالری. به زور ۱۸۷ کالری. بازکردن کرست: با ۲ دست ۸ کالری. با ۱ دست ۱۲ کالری. بادندون ۸۵ کالری. گذاشتن کاندو.م:.

10 فایده شگفت آور رابطه جنسی برای سلامتی – ایران آتا

iranata.com/2012/07/10-surprising-health-benefits-of-sex.html
Translate this page
Jul 26, 2012 - نیم ساعت سکس می‌توانید ۸۵ کالری و حتی بیشتر بسوزاند. شاید این عدد به نظر کم بیاید ولی با توجه به اینکه این مقدارکالری در سراسر بدن مصرف ...

۱۰ باور غلط درمورد کالری‌ سوزی - مردمان

www.mardoman.net/body/10mythloseweight
Translate this page
Feb 26, 2014 - ازآنجاکه برای کم کردن یک پوند (۲.۵ کیلوگرم) وزن باید در هفته ۳۵۰۰ کالری از موادغذایی مصرفی خود کم کنید، کم کردن ۵۰۰ کالری در روز برای کم ...

با رابطه جنسی لاغر شوید! - الو دکتر

www.alodoctor.ir/news/details/14495/با-رابطه-جنسی-لاغر-شوید!
Translate this page
Feb 29, 2016 - با رابطه جنسی کالری بسوزانید و لاغر شوید!!به نظر می‌رسد مردان انرژی بیشتری برای فکر یا صحبت درباره امور جنسی صرف می‌‌کنند تا خود روابط ...

14 - بخوانید و استفاده کنید

bekhanid.blogsky.com/1387/07/page/14/
Translate this page
سکس بهترین و ایمن ترین آرام بخش است و اثر آن 20 برابر والیوم است. ... یک دقیقه بوسیدن 26 کالری می سوزاند. .... الکلی و یا مواد مخدر دیگر قادر به مقاومت نیست و یا آسانتر به رابطه جنسی تن خوهد داد، مصرانه وی را به مصرف اینگونه مواد ترغیب کنید.

مزایای رابطه جنسی سالم - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/مباحث.../مزایای-رابطه-جنسی-سالم-17637/
Translate this page
Oct 13, 2009 - 10 posts - ‎3 authors
سی دقیقه رابطه جنسی 85 کالری یا بیشتر می سوزاند. این مقدار ممکن است زیاد تاثیر نداشته باشد، اما با افزودن 42 جلسه نیم ساعته، 3،570کالری ...

ارتباط جنسی و 13 فایده آن - سیمرغ

seemorgh.com › سلامت › سلامت جنسی › سلامت جنسی در خانواده
Translate this page
Feb 27, 2013 - ارتباط جنسی به مدت 30 دقیقه، در حدود 85 کالری انرژی مصرف می کند. این مقدار انرژی شاید قابل توجه نباشد اما در دراز مدت اثرات مفیدی بر سلامتی دارد.

تاثیر فعالیت جنسی طبیعی بر سلامت جسم و ماندگاری خانواده - وایسا دنیا

seyeddadashi.blogfa.com/post-145.aspx
Translate this page
مراقب باشید، افزایش تعداد دفعات سکس به بیش از 2بار در هفته نه تنها این پادتن ... افزایش مصرف انرژی: نیم ساعت فعالیت جنسی حدود 85کالری انرژی مصرف می‌کند.

سلامت جنسی و باروری - فعالیت های جنسی تا چه حد انرژی نیاز دارند؟

salajen.blogfa.com/post/26
Translate this page
اگرچه میزان مصرف انرژی در جریان یک رابطه جنسی به عواملی همچون نوع، مدت و شدت ... بین 50 تا 150 کیلو کالری است (از یک رابطه ملایم تا رابطه ای بسیار فعال).

فواید سکس | رسانه آموزشی دکتر شمشیری

drshamshiri.com/?page_id=840
Translate this page
ارتباط جنسی به مدت ۳۰ دقیقه، در حدود ۸۵ کالری انرژی مصرف می کند. این مقدار انرژی شاید قابل توجه نباشد اما در دراز مدت اثرات مفیدی بر سلامتی دارد. این میزان مصرف ...

مقدار کالری رابطه جنسی چقدر است؟ - سایت رنگ زندگی

rangezendegi.com › آموزش های زناشویی
Translate this page
5 days ago - با رابطه جنسی چه مقدار کالری میسوزانید کالری سکس کالری مقاربت سکسی ... محققان مصرف انرژی در حین ورزش و فعالیت جنسی را (بوسیله بازوبند ...

اثرات رابطه جنسی سالم بر سلامت - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/respect-kind-whole2.html
Translate this page
به گفته محققان هر بار رابطه جنسی که حدود ۳۰ دقیقه به طول بیانجامد باعث سوختن ۸۵ کالری در بدن می شود. در نگاه اول این مقدار سوزاندن انرژی ممکن است قابل توجه ...

فواید سکس برای سلامتی و مثال عینی آن - جرم و جنون

jormojonoon.blogfa.com/post/106
Translate this page
Mar 24, 2013 - نزدیکی جنسی هر ۳۰ دقیقه ۱۵۰ کالری می سوزاند و با توجه به اینکه متوسط این زمان ۲۵ دقیقه در بین زوجها گزارش شده است سه بار سکس در هفته حدود ۴۵۰ ...

تاثير رابطه جنسي بروي سلامتي - پارسی طب

fa.parsiteb.com › دانستنیهای جنسی و زناشویی
Translate this page
يك رابطه جنسي پرحرارت ۲۰۰ كالري انرژي مي سوزاند، يعني معادل ۱۵ دقيقه دويدن بروي دستگاه ترد ميل(دو ثابت). ضربان قلب فرد برانگيخته (از لحاظ جنسي) از ۷۰ بار در ...

کالری سوزی رابطه جنسی چقدر است و چه روش هایی برای افزایش این میزان ...

https://www.payamesalamat.com › سلامت جنسی › رابطه جنسی
Translate this page
Jan 11, 2017 - محققان میزان کالری مصرفی این زوج ها را در زمان رابطه جنسی و ورزش اندازه گیری کردند. برای این کار، بازو بندی به آن ها بسته شد که با استفاده از یک ...

نکاتی در رابطه جنسی که باید بدانید - نمناک

namnak.com/نکاتی-دررابطه-جنسی.p13594
Translate this page
 Rating: 4.7 - ‎453 reviews
آمار سوء مصرف مواد به ویژه بین 7 تا 17 برابر در زنان بالاتر است. محققان معتقدند ... باید بدانید که میانگین کالری مصرفی در زمان رابطه جنسی 21 کالری است. بر خلاف ...

رابطه جنسي و عشق : مجله پزشکی

www.pezeshkan.info/?cat=46
Translate this page
Feb 17, 2015 - یکی دیگر از مواردی که باعث کاهش میل جنسی مردان می‌شود، مصرف داروهای ..... در رابطه زناشویی در هر دقیقه به‌طور متوسط ۵ کالری انرژی مصرف می‌شود که ...

بخور نخورهای قبل از رابطه جنسی - وبسوار

websavar.ir/fa/news/3654/بخور-نخورهای-قبل-از-رابطه-جنسی
Translate this page
Jul 13, 2014 - همچنین خوارکی‌هایی که جهت افزایش قوای جنسی قبل و بعد از سکس پیشنهاد ... ازاین‌رو که بعد از انجام رابطه جنسی به علت مصرف انرژی، بدن احتیاج به ...

چه تعداد رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟ - مشاوره جنسی - آکاایران

www.akairan.com/marriage/zanashooi/2014101415832.html
Translate this page
Oct 14, 2014 - برخلاف تصور عام، رابطه جنسی هیچ‌گونه اثر سوئی بر بدن ندارد و این باور که هر بار رابطه زناشویی باعث مصرفهزاران کالری انرژی و از بین رفتن ...

دکتر رهام صادقي - مواد غذایی مفید بعد از رابطه جنسی

www.roham.ws › ... › سوالات جنسی - تناسلی
Translate this page
Dec 31, 2012 - بعد از رابطه ی جنسی، که منی زیادی ازشون خارج میشه چه مواد غذایی مصرف کنن ... خاصی نمیفته و کالری سوخته شده با تغذیه ی معمولی روزانه جبران خواهد ...

چه مقدار کالری در هر سکس می سوزانید؟ ~ خوش تیپ

irankhoshtip.blogspot.com/2013/11/blog-post_18.html
Translate this page
Nov 18, 2013 - به طبع هر چه زمان بیشتر باشد، میزان مصرف کالری هم بیشتر خواهد بود. ... نتیجه آن که کالری مصرفی آقایان حدود 276 واحد یعنی دو برابر سکس بود.

تکنیک و دانستی هایی که در رابطه جنسی با همسر خود بهتر است بدانید ...

www.irmix.ir/.../دانستی-هایی-که-در-رابطه-جنسی-بهتر-است-بد/
Translate this page
Aug 8, 2015 - ۱- در میان پستانداران ، انسان و دلفین تنها موجوداتی هستند که از رابطه جنسی لذت می برند. ۲- در ۳۰ دقیقه رابطه جنسی ، ۲۰۰ کالری انرژی مصرف می شود.

4 - ازدواج و آموزش مسائل جنسی و روابط زناشوئی

www.asheghi4u.ir/1385/03/page/5
Translate this page
مصرف چه نوع خوراکیها و غذاهایی قبل و بعد از رابطه جنسی اهمیت دار ... که بعد از یک سکس صحیح و به جا تا مدت زیادی شارژ می شوید و انرژی مضاعف در شما پدیدار می شود و ...

مقدار مصرف انرژی هنگام سکس +18 - Google Groups

https://groups.google.com/d/topic/amoofarid/biMX-lGtDOk
Translate this page
Mar 2, 2013 - مقدار مصرف انرژی هنگام سکس. با اجازه ۱۲ کالری به زور ۱۸۷ کالری. بازکردن کرست : با ۲ دست ۸ کالری با ۱ دست ۱۲ کالری بادندون ۸۵ کالری. گذاشتن ...

مصرف چه نوع خوراکیها و غذاهایی قبل و بعد از رابطه جنسی اهمیت دار

www.tanzimekhanevadeh.com/medicine.../59-1389-02-19-09-24-5...
Translate this page
همانطور که می دانید عمل رابطه جنسی از ابتدای امر تا پایان علاوه بر لذت جسمی و روحی باعث مصرف انرژی نیز می شود حتی انرژیمصرف شده در حین رابطه جنسی بر لذت آن ...

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟ - مشاوره پزشکی زنان

izanan.com › زناشویی
Translate this page
Apr 23, 2017 - در مطالعه ای که در فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد، نشان داده شد که خوردن یک سالاد با یک وعده غذایی می تواند مقدار کالری مصرفی را تا ۱۱ درصد کاهش دهد. از آنجایی ...

دانستنی های بسیار جالب درباره رابطه جنسی که نمی دانید - نیک صالحی

www.niksalehi.com/public/203077.html
Translate this page
۱- در میان پستانداران ، انسان و دلفین تنها موجوداتی هستند که از رابطه جنسی لذت می برند. ۲- در ۳۰ دقیقه رابطه جنسی ، ۲۰۰ کالری انرژیمصرف می شود. ۳- اسپرم ق.

رابطه جنسی و تاثیر آن بر لاغر شدن - پارال طب

paralteb.com › سلامت › سلامت جنسی
Translate this page
تحقیقات جدید دانشگاه مونترال نشان می دهد که رابطه جنسی باعث افزایش مصرف کالری و لاغری در افراد می شود ، با سکس لاغر شوید! مخصوص زوجین.

مقدار مصرف انرژی هنگام سکس با اجازه ۱۲ کالری به زور - کلوب

www.cloob.com/u/99991212/108989459
Translate this page
Aug 18, 2014 - مقدار مصرف انرژی هنگام سکس با اجازه ۱۲ کالری به زور ۱۸۷ کالری بازکردن کرست : با ۲ دست ۸ کالری با ۱ دست ۱۲ کالری بادندون ۸۵ کالری گذاشتن ...

رابطه جنسی، لاغرتان می‌کند! - همسران - خانواده - سلامت نیوز

www.salamatnews.com › خانواده › همسران
Translate this page
Oct 4, 2015 - در واقع بر اساس این مطالعه که در مجله PLOS ONE چاپ شده است، مشخص شد که مردان در حین رابطه جنسی به‌طور متوسط، حدود ۱۰۰ کالری می‌سوزانند؛ در ...

آيا ميدانستيد ؟ - پایگاه تخصصی نرم افزار ایران | پایگاه تخصصی ...

www.developercenter.ir › انجمن › مباحث متفرقه › گوناگون
Translate this page
Jul 17, 2006 - هنگام خوابيدن ،بدن كالري بيشتري از هنگام تماشاي تلويزيون مصرف مي كند درخت بلوط ... سكس 360 كالري از بدن رو در هر ساعت ميسوزونه 80% از مغز ...

مطالب جنسی - گوناگون

elp2013.blogfa.com/category/5
Translate this page
۳- سوزاندن کالری و کنترل وزن به گفته محققان هر ... و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام سکس با او،زن را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت کند. 3 - صحبت کردن:هرچند ...

مواد غذایی مفید قبل از رابطه جنسی - جوان ایرانی

www.irjavan.com/مواد-غذایی-مفید-قبل-از-رابطه-جنسی/
Translate this page
Jan 3, 2015 - همچنین خوارکی‌هایی که جهت افزایش قوای جنسی قبل و بعد از سکس پیشنهاد ... ازاین‌رو که بعد از انجام رابطه جنسی به علت مصرف انرژی، بدن احتیاج به ...

میزغذا » 10 نکته ساده برای کاهش وزن

www.mizeghaza.com/1387/04/05/weight.../comment-page-1/
Translate this page
میوه و سبزیجات کالری کمی دارند و به شما امکان می دهند که میزان کالری مصرفی خود ..... ۱چرا بعضی ها بعد از ازدواج چاق می شوند در صورتیکه مسئله سکس میتونه در دوران ...

دوازده مزیت رابطه جنسی برای افزایش طول عمر - آریا سلامت

www.ariasalamat.com/.../دوازده-مزیت-رابطه-جنسی-برای-افزایش-طو...
Translate this page
اگرچه رابطه جنسی کالری خیلی زیادی نمی‌سوزاند –در واقع مردی که در اواسط دهه سی سالگی خود باشد در حین رابطه جنسی 21 کیلوکالریمصرف می‌کند- اما باز هم خیلی ...

شانزده دلیل علمی برای سکس روزانه | BamdadKhabar | بامدادخبر

bamdadkhabar.com/2013/04/26410/
Translate this page
Apr 25, 2013 - اگر ورزش‌های هوازی استرس شما را کاهش نداده‌اند، سکس این کار را برای شما ... سال معادل ۷۵۰۰ کالری یا دویدن به مسافت ۱۲۰ کیلومتر انرژی مصرف کرده‌اید.

محرمانه با همسران - بهترین هدیه به همسر

nobatearamesh.blogfa.com/category/3
Translate this page
میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت که در .... زن و شوهری پای فیلم سکس ویدئو می نشینند و فیلم را می بینند و تحریک می ...

دانستنی های جالب درباره رابطه جنسی - مجله تصویر زندگی

www.tasvirezendegi.com › زناشویی › دانستنی های جنسی
Translate this page
3 days ago - ۶- میانگین کالری مصرفی در زمان رابطه جنسی ۲۱ کالری است ... با هر بار نزدیکی شما ۲۱ کالری می سوزانید، این میزان برابر است با انرژی ای که با ۲٫۵ ...

مجله شفاجو | رابطه جنسی و تاثیر آن بر روی سلامت قلب - Shafajoo

www.shafajoo.com/.../رابطه-جنسی-و-تاثیر-آن-بر-روی-سلامت-قل...
Translate this page
مردان در هنگام رابطه جنسی در هر دقیقه 5 کالری انرژی مصرف میکنند. میزان مصرف انرژی در هنگام دیدن تلویزیون 1 کالری در دقیقه و در هنگام راه رفتن در زمین گلف تقریبا ...

تاثیر روابط جنسی بر بدنسازی - مجله ادکوان

https://edcoan.ir/تاثیر-روابط-جنسی-بر-بدنسازی/
Translate this page
مکملهای غذایی، بر تغییر میزان هورمون تاثیر دارند، اما چون بدلیل مصرف ماده مورد ..... در سکس دقیقه ای ۱۵۰ کالری از دست میدهید وقتی که الت شما در حال تحریک میباشد.

استمنا يا اونانيسم يا ماستور باسيون يا خود ارضايي ( مرجع کامل اطلاعات ...

www.pezeshkan.org › مطالب اجتماعي
Translate this page
2-در زمان حالت جنسي شما براي انزال كالري زيادي ميسوزانيد . ... 3- آن‌ها می‌توانند که در طول خودارضایی خودشان‌را بشناسند و‌از نوعسکسی که لذت می‌برند اطلاع پیدا‌کنند. ..... انواع اقسام داروهای شیمیایی که ورزشکاران و بدنسازان عزیز مصرف می کنند کمتر از ...

دنیای متاهلی

mohandeszhenetik.blogfa.com/
Translate this page
۵-مصرف برخی داروها از قبیل آرام بخش ها،ضد افسردگی ها،كاهنده فشار خون و ضد حاملگی ..... لازم نیست خیلی سکسی برخورد کنید؛ او به راحتی می تواند عطوفت، مهربانی، و ...

تاثیر خودارضایی بر تناسب اندام - مجله تناسب اندام

fitnessmagazine.ir/fitness/a-very-common-question-that-i-am/
Translate this page
Oct 4, 2014 - ولی در صورت عدم خودارضایی کالری بدنتون رو راحت تر تامین میکنید من فوق تخصصم پروستات هستم. پاسخ. سجاد گفت: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۲۸ ق.ظ.

10 هشدار پیش از برقراری رابطه جنسی - راستینه - سایت پزشکی و مجله ...

https://rastineh.com/10-هشدار-پیش-از-برقراری-رابطه-جنسی/
Translate this page
از مصرف نوشیدنی‌های انرژی زا خودداری کنید. بااینکه ممکن است تصور کنید که نوشیدن یک نوشابه انرژی زا قبل از رابطه جنسی فکر خیلی خوبی است زیرا می‌تواند سطح ...

زناشویی و روابط جنسی - سکس به روایت آمار

zanashoii67.mihanblog.com/post/6
Translate this page
Dec 13, 2010 - میزان کالری مصرف شده طی نیم ساعت فعالیت جنسی: 200 کالری. نکنه به ... و به جای اون روزی 200 کالری یا بیشتر با سکس بسوزونید! نه اینکارو ...

دانستنی های جالب درباره رابطه جنسی – انجیرستان

www.anjirestan.ir › خانواده سبز
Translate this page
Oct 28, 2015 - در میان پستانداران ، انسان و دلفین تنها موجوداتی هستند که از رابطه جنسی لذت می برند. * در ۳۰ دقیقه رابطه جنسی ، ۲۰۰ کالری انرژی مصرف می شود.

چند بار رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟ - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/.../چند-بار-رابطه-جنسی-در-هفته-طبیعی-اس...
Translate this page
Nov 20, 2014 - برخلاف تصور عام، رابطه جنسی هیچ‌گونه اثر سوئی بر بدن ندارد و این باور که هر بار رابطه زناشویی باعث مصرفهزاران کالری انرژی و از بین رفتن ...

شب زفاف

www.giiiiig.blogfa.com/
Translate this page
میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت که در هر ..... سكس نهايت تجلي و ابراز عشق و صميميت است و بر خلاف ساير فعاليتهاي ...

فواید بوسیدن در روابط جنسی باور نکردنی است!آیا با آن ها آشنایی دارید؟

www.delgarm.com/.../19027-فواید-بوسیدن-در-روابط-جنسی
Translate this page
Aug 27, 2013 - میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت که در هر 10 دقیقه 10 کالری مصرفمی شود. تاخیر در فرایند پیری.

چگونه شکم شش تکه (سکس پک) بسازیم – Info Alarm زنگ اطلاعات

https://ppdshares.wordpress.com/.../چگونه-شکم-شش-تکه-سکس-پ... - Translate this page
Feb 2, 2016 - می توانید مصرف کربوهیدرات و چربی را پایین بیاورید اما بدون ... وقتی رژیم غذاییتان بسیار کم کالری باشد، گرسنگی شدیداً به سراغتان می آید.

اثرات فیزیکی رابطه جنسی - جزئیات مقاله

www.safarinejad.com/ArticlesDetail/tabid/94/ArticleId/274/.aspx
Translate this page
در رابطه جنسی علاوه از مصرف کالری، تعداد ضربان قلب تا 150 بار در دقیقه نیز افزایش پیدا می کند. اگر یک رابطه جنسی 20 دقیقه طول بکشد، بطور متوسط 100 کالری ...

قبل از رابطه جنسی چه چیزهایی بخوریم – آی موز

https://www.imoz.ir › دانستنی های جنسی
Translate this page
ازاین‌رو که بعد از انجام رابطه جنسی به علت مصرف انرژی، بدن احتیاج به ... کرفس یک غذای کم کالری،با فیبر بالا است پس می توانید هرآنچه که می خواهید از آن بخورید.

عشق ممنوع - کاهش وزن

www.17akram17.blogfa.com/post-9.aspx
Translate this page
میوه و سبزیجات کالری کمی دارند و به شما امکان می دهند که میزان کالری مصرفی ..... می شوند در صورتیکه مسئله سکس میتونه در دوران مجردی هم صورت بگیرد اما چاق نمی ...

نوشیدن یک نوشابه انرژی زا قبل از رابطه جنسی فکر خیلی خوبی است ...

https://baelm.net/tag/نوشیدن-یک-نوشابه-انرژی-زا-قبل-از-رابطه-ج/
Translate this page
بانوان | مصرف کدام مواد غذایی باعث بزرگ شدن سینه ها میشود · تست زناشویی و جنسی | اطلاعات زناشویی شما در چه حدی است ؟ بختک چیست و چرا اتفاق می افتد؟

بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی میان زوجین چه زمانی است؟ - لیدیز

www.ladieez.com › سلامت جسم
Translate this page
پژوهش‌ها به تعدادی از مهم‌ترین پرسش‌های ما درباره‌ی سکس پاسخ می‌دهند؛ از این‌که زوج‌ها در ... داریم که نشان می‌دهد کاهش مصرف شکر به میزان ده درصد کالری دریافتی روزانه خطر ...

anti mason - حقایقی در مورد سکس

www.sahand-sahand.blogfa.com/post-8.aspx
Translate this page
May 28, 2012 - در مدت نیم ساعت سکس فعال ، به طور متوسط 200 کالری انرژی مصرف می شود. هر مرد بزرگسال به طور متوسط در هر 7 ثانیه یک بار به سکس فکر می کند.

چاپ در سنندج چاپخانه عرفان(ادیب) کردستان - حالتهای مختلف رابطه جنسی ...

www.arrojad.blogfa.com/.../حالتهای-مختلف-رابطه-جنسی،-خوابیدن...
Translate this page
Oct 23, 2011 - ... جوکهای باحال، گوگل، محاسبه قد و وزن ایده آل، کالری مصرفی انواع غذاها، کراتین، زیبا ، مناظر، کمربند، زیباترین و بزرگترین کشتی های دنیا، گره ...

نداشتن رابطه جنسی مفید است یا مضر؟ - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/.../نداشتن-رابطه-جنسی-مفید-است-یا-م...
Translate this page
یک رابطه جنسی پرحرارت ۲۰۰ کالری انرژی می سوزاند، یعنی معادل ۱۵ دقیقه دویدن بر روی ..... ما که به علت مصرف نکردن شیر پوکی استخوان گرفتیم چه کار کنیم ؟

خود ارضایی(استمنا)

khoderzaeeee.blogfa.com/
Translate this page
مصرف نیاسین نیم ساعت قبل از فعالیت‌های جنسی، هیجان مربوطه را افزایش می‌دهد. ... 4- سعی کنید بجای استمنا بیشتر سکس داشته باشید:هرچقدر تعداد دفعات انزال شما ...

مضرات استمناء – ما دلواپسیم

ma-delvapasim.ir/آسیب-ها/خود-ارضایی/مضرات-استمناء/
Translate this page
... جسمی به ناحیه تناسلی شده و در نهایت هنگام خود ارضایی یا سکس بعدی دچار درد شود. ... ضربه به پروستات و ضعف بدنی گردد (ضعف بدنی بخاطر کالری سوخته شده) . ... به این نتیجه می رسیم که شخص باید ۱۶۰۰ لقمه غذای مقوی مصرف نماید تا بتواند یک ...

فعالیت جنسی در دوره بارداری همسر - فرهنگسرای خانواده

khanevadeh.ir/page.aspx?id=120
Translate this page
Feb 20, 2015 - بیاد داشته باشید که وضعیت سجده، برای سکس در حاملگی اصلا" مناسب نیست. .... به منظور کنترل وزن باید حساب کالری مصرفی خود را داشته باشید.

کاندوم هوشمند وارد بازار می‌شود | کارگاه خبر ژوپی‌آ

https://joopea.news/2017/03/condom-smart-is-released-2/
Translate this page
Mar 5, 2017 - این کاندوم میزان کالری مصرفی در حین رابطه جنسی، مدت، دفعات و سرعت رابطه جنسی، پوزیشن‌های رابطه، دمای پوست و چند عامل دیگر را اندازه‌ گرفته و آن ...

چه مقدار کالری هنگام بارداری باید مصرف کرد؟ - نی نی بان

niniban.com/fa/.../چه-مقدار-کالری-هنگام-بارداری-باید-مصرف-کرد
Translate this page
Mar 6, 2016 - نی نی بان: در زمان بارداری چه مقدار کالری باید مصرف کرد؟ زنان باردار باید تعادل را در رژیم غذایی خود رعایت کنند. غذا دادن به کودکی که در بدن مادر قرار ...

تاثیر مواد مخدر در رابطه جنسی - مجله پزشکی

pezeshkin.ir/تاثیر-مواد-مخدر-در-رابطه-جنسی/
Translate this page
Jan 18, 2015 - نگاهی به تأثیر مصرف مواد مخدر بر زندگی زناشویی مواد اعتیادآور همچنان که بر سلامت جسمی و روانی اثر می‌گذارند، بر روابط زناشویی نیز اثرات ...

مدت زمان مطلوب رابطه جنسی واژینال چقدر است؟ - سلامانه

www.salamaneh.com › سرویس سلامت جنسی
Translate this page
May 10, 2014 - ... تیم تحقیقاتی محققان امریکایی مرکب از روان شناسان ، سکس تراپیست ها و مشاوران خانواده ... از مشاورهای جنسی تنها راه حل موجود برای رفع مشکل را مصرف دارو تشخیص میدهند. .... کسانی که آرام غذا می خورند، کالری بیشتری می سوزانند؟

چند بار در هفته رابطه جنسی داشته باشیم؟ | جدید 96

www.rahafun.com/چند-بار-در-هفته-رابطه-جنسی-داشته-باشیم؟.html
Translate this page
برخلاف تصور عام، رابطه زناشویی هیچ گونه اثر سوئی بر بدن ندارد و این باور که هر بار رابطه زناشویی باعث مصرف هزاران کالری انرژی و از بین رفتن مقادیر زیادی ...

پر انرژی بیا تو - اشتباهات خانم ها در رابطه جنسی در زندگی مشترک

www.foofooyi.blogfa.com/post-130.aspx
Translate this page
درواقع، بیش از 50 درصد از زنان و 52 درصد از مردان که سکس داشته‌اند گزارش کردند که به ... 3-بازنگری درمورد غذاهای مصرفی بیشتر به غذاهایی با طبع گرم رو بیاورید ...

چگونگی بوسیدن همسر و تاثیرات بوسه - مسائل جنسی

sexing.persianblog.ir/post/8/
Translate this page
Sep 3, 2012 - از طرف دیگر زنان به زمان بیشتر برای آماده شدن برای سکس نیاز دارند. 5. ... میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان ...

پاسخ به چند سوال متداول در زمینه ی استمناء - صفحه نخست - پرشین بلاگ

velayat2020.persianblog.ir/page/2
Translate this page
این غیر ممکن است که شما به گشت و گذار در سایت های سکسی و تماشای عکس ها و .... (ارگاسم یا اوج لذت جنسى)، باعث مصرف سریع مواد غذایى ذخیره شده در عضلات و به طور ...

نکات مهم قبل از برقراری یک رابطه جنسی | بانوی پارسی

www.persianlady.ir/نکات-مهم-قبل-از-برقراری-رابطه-جنسی/
Translate this page
Apr 1, 2012 - مصرف چه نوع خوراکیها و غذاهایی قبل و بعد از رابطه جنسی اهمیت دارد ... خود و بازگشت و ذخیره انرژی از ساعاتی قبل از شروع سکس بدن را آماده کنیم برای ...

'کاندوم هوشمند' وارد بازار می‌شود - ایرانیان انگلستان

iranianuk.com/.../کاندوم-هوشمند-وارد-بازار-می-شود
Translate this page
Mar 3, 2017 - این کاندوم میزان کالری مصرفی در حین رابطه جنسی، مدت، دفعات و سرعت رابطه جنسی، ... و چند عامل دیگر را اندازه‌ گرفته و آن را از راه بلوتوث به تلفن مصرف کننده می‌فرستد. ... همینمون مونده بود تا اطلاعات سکسی مون هم به اشتراک بذاریم .

مطالب جدیدتر - من این طوری لاغر می شم - blogfa.com

lagharsho.blogfa.com/author-lagharsho.aspx?p=2
Translate this page
پس اگه زمانی که رژیم رو آغاز کردید تو وزن ۹۰ کیلو با روزی ۱۵۰۰ کالری و به وزن ۸۰ ..... من لیست کالری هارو تو پیوندهام دارم، کالریکه مصرف می کنی بشمار؛ روزی ۴۰ دقیقه ..... نقص بازم مردا خیانت کارو عوضی هستن، از جنیفر لوپز که سکسی تر نداریم؟

آیا رابطه جنسی بر بدن انسان تاثیر مثبت یا منفی دارد؟ | kasag

kasag.ir/2017/02/.../آیا-سکس-رابطه-جنسی-بر-بدن-انسان-تاثیر-م...
Translate this page
Feb 23, 2017 - سی دقیقه رابطه جنسی معادل سوختن ۱۵ کالری و حتی بیشتر است . یک متخصص امور سکس می گوید این کار در سلامت بعد فیزیکی و روانی شما تاثیر ...

مشاوره نشان خرد - رابطه جنسی

lovely1360.blogfa.com/category/24
Translate this page
مصرف الكل، مواد مخدر و یا روانگردان قبل از برقراری تماس جنسی • تماس جنسی محافظت نشده (عدم استفاده از كاندوم) بنابراین برای پیشگیری از HIV و ایدز در جامعه باید ...

تاثیر تغذیه مناسب در رابطه جنسی – سایت پزشکان بدون مرز

www.pezeshk.us › اخبار تغذیه
Translate this page
کرفس یک غذای کم کالری، با فیبر بالا است پس می توانید هر آنچه که می خواهید از آن ... اسپرم هایشان بالاتر و روابط جنسی بهتری نسبت به کسانی که ویتامین آ مصرف ...

ریداکتیل قرصی ضداشتها یا کم کننده اشتها می باشد که ... - Instagram

https://www.instagram.com/p/BONKuhtlAJF/ - Translate this page
Dec 19, 2016 - #ریداکتیل#لاغری#زیبا#جالب#سکسی#خوش_اندام#بانوان#اقایان# ... که قادر به گرفتن رژیم های غذایی کم کالری و ورزش نیستند بسیار موثر می باشد. ریداکتیل به شما کمک میکند که با مصرف غذای کمتر احساس بهتری داشته باشید و ...

رابطه جنسی پس از زایمان (طبیعی و سزارین) - ماماسایت

mamasite.ir › مقالات › ازدواج و مسائل جنسی
Oct 26, 2015 - کالری مورد نیاز بدن من. بانک اطلاعات. بانک اطلاعات بیمارستان ها بانک اطلاعات داروها · راهنمای انتخاب نام بانک اطلاعات مامای هر شهر. پاسخ سوالات بر ...

تاثیر تغذیه بر رابطه جنسی - فرارو

fararu.com/fa/news/289515/تاثیر-تغذیه-بر-رابطه-جنسی
Translate this page
Sep 17, 2016 - رژیم مدیترانه ای که شامل غلات، میوه جات، سبزیجات، گردو و روغن زیتون است و همچنین مصرف مقادیر کم شکر، غلات بدون سبوس و غذاهای آماده می تواند ...

نمایش موارد بر اساس برچسب: بلند حرف بزن،مشکل،سکس،بیان احساس ...

irancoolergazi.com/.../بلند%20حرف%20بزن،مشکل،سکس،بیان%...
Translate this page
کولر های ابی حدودا در هر ساعت550 وات انرژی نیز مصرف می کنند. .... مفهوم کیلووات (kw) تناژ(ton) کیلو کالری(kcal) و حجم هوا(m3/h-cfm) را در کولرهای گازی بیان کنید؟

مقالات علمی - کیمیا فارما

www.kimiya-pharma.com/fa/information.aspx
Translate this page
يك رابطه جنسي پرحرارت 200 كالري انرژي مي سوزاند، يعني معادل 15 دقيقه دويدن .... اخیرا میزان شیوع بیماری پیرونی افزایش یافته است که می‌تواند به علت مصرف ...

ازدواج

marriage.vcp.ir/
Translate this page
از آنجا که مقعد برای عمل جنسی تعبیه نشده است این روش سکس روشی نا درست می ...... میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت که ...

پاسخ به سوالات پزشکی خصوصی شما

jense.blogfa.com/
Translate this page
زناني که داستانهاي عشقي مي خوانند دو برابر ديگر زنها سکس دارند. ... يک دقيقه بوسيدن 26 کالري مي سوزاند. ...... از زمان مقرر فراموش گردد بلافاصله پس از یادآوری آن قرص مصرف و مابقی قرصها نیز طبق روال مصرف میگردد اما هرگاه مصرف قرص بیش از 3 ...

10 باور غلط درمورد کالری سوزی « سلامت و پزشکی - یک دوست دات کام

www.1doost.com/Post-20292.htm
Translate this page
Aug 27, 2015 - اینطور در مورد آن فکر کنید: برای کم کردن وزن باید بیشترین تفاوت را بین کالری های سوزانده شده و کالری های مصرفیایجاد کنید. تحقیقات ...

مرداد ۱۳۹۰ - خودارضای - blogfa.com

khooderzae.blogfa.com/9005.aspx
Translate this page
در شرایط فعلی جهان با توجه به گسترش روز افزون منابع سكس اعم از سايت ها، شبکه ..... آسیبهایی که بشما میزند بخاطر عدم دریافت کالری و از سوی دیگر سوزاندن کالری ... بدن در جریان انزال (ارگاسم یا اوج لذت جنسی)، باعث مصرف سریع مواد غذایی ذخیره ...

[PDF]The Role of Maternal Diet on Fetal Sex Selection: a Review

https://ijem.sbmu.ac.ir/article-1-1608-en.pdf
Translate this page
by M Sereshti - ‎2014 - ‎Cited by 4 - ‎Related articles
ratio, Ionic diet, sodium, potassium, calcium, magnesium, fatty acid ,calorie ..... ﻣﺼﺮﻑ. ﻭ ﺳﺪﻳﻢ. ﭘﺘﺎﺳﻴﻢ. ﻣﺤﺪﻭﺩ . ﮔﺮﺩﺩ. ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻣﻮﺍﺩ ﻏﺬﺍﻳﻲ. ﻣﺎﻧﻨﺪ ﭘﻨﻴﺮ ﺳﻔﻴﺪ ﺑﺪﻭﻥ ﻧﻤﮏ، ﻣﺎﺳﺖ، ﺷﻴﺮ، ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻍ، ...

فشارخون.. چربی خون.کلسترول.درد سینه.. درد قلب .دیابت نوع 1 و 2 .روزه ...

robabnaz17.persianblog.ir/
Translate this page
Apr 30, 2013 - به یاد داشته باشید که کیفیت کالری های مختلف (پروتئین ها، کربوهیدرات و چربی) و میزان کالری مصرفی و مقدار و نوع ورزش یا فعالیت بدنی همه در ...

بعد از اتمام رابطه جنسی چه باید کرد - پریک

www.parik.ir/بعد-از-اتمام-رابطه-جنسی-چه-باید-کرد/12717
Translate this page
Mar 25, 2017 - هنگام سکس شما باید به خواسته ها و نیازهای جنسی شریک جنسی و ..... دستگاه کویتیشن و اثر آن در لاغری موضعی · رابطه کالری مصرفی با کاهش وزن …

خواب آلودگی در مردان پس از رابطه جنسی | دانشنامه پزشکی

medplus.ir/خواب-آلودگی-در-مردان-پس-از-رابطه-جنسی/
Translate this page
Dec 24, 2013 - 6- مصرف قند بدن : راست شدن آلت در مردان با پمپاژ مقدار زیادی خود به آلت صورت می گیرد که سبب خالی شدن عضلات بدن ا زمنبع قند می شود و عضلانی ...

چاقی و لاغری زیاد ، سکس زیاد - بيتوته

www.beytoote.info/index.../168-obesity-and-wasting-too-much-sex
Translate this page
از 7000 هزار دانش آموز دبیرستان در مورد نحوه برقراری رابطه جنسی و اینکه آیا در هنگام سکس از وسایل پیشگیری از حاملگی استفاده میکنند یا نه سوال شد و همزمان وزن این ...

Suunto VECTOR YELLOW - شرکت انفورماتیک گستر | Infogostar Co.

www.infogostar.com/product_detail.aspx?id=202&tag... - Translate this page
X نمایش مصرف کالری | Calorie این ویژگی به ... امکان نمایش کالری مصرفی لحظه ای و کالری کصرفی روزانه. ... golden showerssex stories read american sex stories.

عوامل مؤثر در رابطه جنسی موفق | دکتر صفارزاده - متخصص درمان ناباروری ...

azitasaffarzadeh.com/blog/5-factors-that-affect-female-sex-drive/
Translate this page
factors affect female sex drive رابطه جنسی موفق ... هورمونی شخص تأثیرگذار است. مصرف غذاهای چرب و سرخ شده، باعث کند شدن افراد و کاهش تمایلات جنسی می شود.

آیا رابطه جنسی در دوران بارداری مضر است؟ - مجله اینترنتی ستاره

setare.com/fa/news/.../آیا-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری-مضر-است
Translate this page
Jan 8, 2016 - رابطه جنسی در دوران بارداری - سکس در حاملگی - نزدیکی در بارداری. رابطه جنسی در ... مقاربت یکی از راه های سوزاندن کالری در بدن است. در هر 30 دقیقه ...

دلایل زیادتی آمیزش انبیاء و احتساب حسنه محیر العقول - اسلام ، یگانه ...

secret1islam.blogfa.com/post-99.aspx
Translate this page
یک رابطه پر حرارت 200 کالری انرژی می سوزاند ، یعنی معادل 15 دقیقه دویدن بر روی ... .15_ عشق + سکس : رابطه زناشویی چنانچه با عشق توام باشد شفا بخش و درمانگر ... مصرف روزانه نیم لیتر شیر به طرز چشمگیری سبب افزایش تولید منی و سر ریز ...

میل جنسی زیاد یا بیش فعالی جنسی | مشاوره جنسی| مشاوره آنلاین | مشاوره ...

moshavere.tribuneazad.ir/میل-جنسی-زیاد-یا-بیش-فعالی-جنسی/
Translate this page
... زناشویی باعث مصرف هزاران کالری انرژی و از بین رفتن مقادیر زیادی ویتامین و موادمعدنی از بدن می‌شود، کاملا نادرست است. .... همسر من میل خیلی زیادی به به سکس داره 

موضوع: دانستنی ها ,

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ساعت: 18:41

نظرات()

تعداد بازديد : 77

به این پست رای دهید:

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 503
کل نظرات : 6
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 5
تعداد اعضا : 3
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز : 928
بازدید دیروز : 1,395
ورودی امروز گوگل : 191
ورودی گوگل دیروز : 253
آي پي امروز : 233
آي پي ديروز : 297
بازدید هفته : 5,692
بازدید ماه : 20,991
بازدید سال : 27,991
بازدید کلی : 201,043
اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی : 54.198.170.159
مرورگر :
سیستم عامل :
امروز : جمعه 29 تیر 1397

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد