close
تبلیغات در اینترنت

قسمت 169 و 170 سریال جودها و اکبر با دوبله فارسی

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آرشیو

قسمت 169 و 170 سریال جودها و اکبر با دوبله فارسی

سریال جودها و اکبر

جودها اکبر فیلم درام حماسی است که در کشور هند ساخته شده است و در تاریخ پانزدهم فوریه ۲۰۰۸ بر روی پرده رفت. داستان فیلم حول محور جلاالدین محمد اکبر شاه امپراتور گورکانی هندوستان و رابطه عاشقانه اش با جودها شاهزاده راجپوتی می‌گذرد. در این فیلم هرتیک روشن در نقش اکبر و آیشواریا رای در نقش جودها به هنرمندی پرداخته‌اند.

صحت تاریخی

بسیاری از بخش‌های این فیلم بر پایه حوادث حقیقی تاریخی است اما گروه‌های راجپوتی مدعی اند که جودها با جهانگیر پسر اکبر ازدواج کرده است و نه اکبر. بسیاری از تاریخ نگاران مدعی اند که همسر اکبر هیچ‌گاه با نام جودها بای شناخته نمی‌شده است. برپایه گفته‌های دکتر شیرین موسوی تاریخ‌نگار در دانشگاه اسلامی علیگر، نه تنها در اکبرنامه که در هیچ منبع تاریخی دیگر متعلق به آن دوران همسر اکبر به این نام خوانده نشده است. او مدعی است که این نام نخستین بار در منابع قرن نوزدهمی آورده شده است.


اعتراض و مشکلات قانونی

چهره نشان داده شده از مردم بومی راجپوت در این فیلم با اعتراض گروه‌های مختلف راجپوتی مواجه شد، آنها این موضوع را گمراه کننده و بازنویسی سیاسی تاریخ جهت کم قدمت نشان دادن تاریخ راجپوت دانسته‌اند. این گروه‌ها در بعضی از ایالت‌ها علیه فیلم تظاهرات کردند که نتیجه اش ممنوع شدن پخش فیلم در ایالات اوتار پرادش، راجستان، هاریانا و اوتاراکند بود. البته تهیه کننده فیلم در دادگاه عالی هند از این ممنوعیت شکایت کرد که در آخر به لغو ممنوعیت پخش فیلم در اوتار پرادش و برخی شهرهای دیگر ایالات انجامید.


موسیقی متن

 

موسیقی متن فیلم شامل آهنگ‌های عظیم الاشان شهنشاه، جشن بهارا، این لمهان که دمان می این و من مهانا است.داستان سریال جودا و اکبر | داستان قسمت آخر سریال جودا و اکبر

سریال درام جودا و اکبر ساخته سال 2013 در هندوستان می باشدکه نقش های اول این سریال را پاریدهی شارما در نقش جودا و راجات توکاس در نقش اکبر شاه بازی می کنند. همچنین فیلم سینمایی جودا و اکبر با بازی آیشواریا رای و هرتیک روشن در سال 2008 اکران شد.

ابهت، شکوه و زرق و برق این داستان تاریخی حماسی، به ندرت در فیلم‌های امروزی دیده می‌شود.

داستان سریال جودا و اکبر

موضوع این داستان عشقی- حماسی که در قرن شانزدهم در هند در زمان حکمرانی امپراطور مغول «اکبر» روایت شده، علاقه و نهایتا ازدواج او با شاهزاده خانواده راج پوت، جودا است؛ یک پیوند بحث برانگیز که بیشتر به منظور اتحاد 2فرهنگ و دین مختلف برای رسیدن به مقاصد سیاسی انجام می‌گیرد.

پیروزی‌های متعدد این سلطان، برای او لقب اکبر  یا بزرگ را به ارمغان می‌آورد، اما دستمایه اصلی فیلم، داستان علاقه این پادشاه مقتدر به یک شاهزاده هندوی سرکش(جودا) است.

داستان سریال جودا و اکبر,داستان قسمت آخر سریال جودا و اکبر

 

جودا به ازدواج با سلطان اکبر بزرگ رضایت می‌دهد به شرطی که اجباری برای تغییر دین وی در کار نباشد و او بتواند بدون توجه به مذهب درباریان، اعمال دینی خود را به پا دارد و این آغاز داستان است.

اکبر به دلیل موفقیت‌های بیشمارش در حکمرانی، یکی از برجسته‌ترین فرمانروایان مغول محسوب می‌شود. وی در سن 13سالگی به تخت نشست و در 14سالگی اولین نبرد را پیروز شد، و حتی در آن زمان به عنوان فرمانروایی عاقل، نیک اندیش و خیرخواه شناخته شد.

در ابتدای فیلم می‌بینیم که سربازان اکبر، ارتش مجهز و برتر همو ویکرام آدیتیا را در جنگ دوم پانی‌پات در سال 1556 شکست می‌دهند. هنگامی که همو(سردار دشمن) بیهوش و زخمی به قصر آورده می‌شود، سلطان اکبر در قصر حضور ندارد و جانشین امپراطور دستور سربریدن او را صادر می‌کند، اما پادشاه این دستور را بی‌عدالتی، بی‌تمدنی و برخلاف قوانین جنگ می‌خواند که این نشان دهنده وجدان قوی این امپراطور و یک امتیاز برجسته در پیروزی‌های جنگی است.

در همان حال که کشورگشایان مغول به سمت ایران و ممالک عربی پیش می‌آورند، جنگ‌های خونینی رخ داد و ایالت‌های فراوانی به شبه قاره هند اضافه شد و تحت کنترل آنها درآمد. در شرایطی مشابه جنگ‌های صلیبی در اروپا ، جنگ‌های خونین در مشرق زمین در مقابل نیروهای افغان و ترک پیشرونده در گرفت.

پیشینیان چنگیزخان از قرن 16 بر جنوب آسیا، از افغانستان تا دورترین قسمت‌های هند را اشغال کرده و تا 2 قرن بر آنها حکم راندند.

به عنوان یک پادشاه مسلمان در هند، سیاست سلطان جلال الدین اکبر یکی از روشنفکرانه‌ترین سیاست‌ها در زمینه سازش با مذاهب مختلف است. وی بی‌شباهت به پیشینیان و شاهان پس از خود، با دیگر ادیان به خوبی مدارا می‌کرد.

در جامعه‌ای متشکل از گروه‌های مختلف، اکبرخان جو مدارا و احترام به تمام عقاید و ادیان مردم را  برانگیخت و مناظراتی با سران تمام ادیان ترتیب داد. او تلاش کرد تمایز موجود میان مسلمان و غیر مسلمان را در کشورش از میان بردارد تا حدی که  برای ایجاد و حفظ صلح و اتحاد و به خاطر صلاح مردم کشورش تصمیم به ازدواج با شاهزاده هندوی خانواده راج پوت گرفت. اکبر یک شخصیت بسیار قدرتمند بود. او از عواقب احتمالی کارها و تصمیماتش – و میدان جنگ- واهمه نداشت.

این فیلم  با هر مقیاسی که سنجیده شود یک فیلم حماسی تمام عیار است. هر سکانس سرشار از رنگ‌های بسیار جذاب، منظره‌های زیبا و پراحساس است و در یک کلام باید گفت که کارگردان به خوبی از پس تعریف کردن داستان برآمده است.

اغراق نیست که آغاز فیلم را شگفت‌آور بخوانیم چون به هر حال جودا – اکبر  یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های هندی است که تا به حال ساخته شده؛ از زینت آلات ارزشمند و گران قیمت ( به عنوان مثال یک جواهر 40کیلویی از طلای خالص به قیمت 7/5 میلیون پوند) و قلعه‌های مزین به جواهرات و قصرهای مجلل گرفته تا ارتش‌های مجهز به انواع ابزار آلات جنگی و با هزاران سرباز. جودا – اکبر  همه اینها را دارد، به علاوه یک داستان عاشقانه که بخش رسمی از فیلم است.

داستان سریال جودا و اکبر,داستان قسمت آخر سریال جودا و اکبر


توجه خاصی به جزئیات معطوف شده که البته از کارگردان «لاگان» نمی‌توان کمتر از این انتظار داشت. کارگردان در تعریف داستان صبر و حوصله زیادی به خرج داده و به حق هم آن را بسیار جذاب به تصویر کشیده است. شاید بتوان زمان 3ساعت و نیم این فیلم را اینچنین توجیه کرد.

البته این زمان طولانی محاسنی هم دارد.  باوجود سکانس‌های بی‌نقص (یا کم نقص) جنگی،‌نبردهای تن به تن، توطئه‌های درون قصر و یک تصنیف فوق‌العاده هیچ صحنه خسته کننده‌ای وجود ندارد و البته ما تاریخ را برای مقایسه در پیش‌رو داریم.

«پاریدهی شارما» در نقش جودا، مهربان اما مردد است (همانطور که باید باشد) و نبرد درونی خود را به خوبی به تصویر می‌کشد. «راجات توکاس » به حق در خور نقش «اکبر» است و نقش خود را با تمام وجود و با به کارگرفتن تمام جذابیت‌هایی که بر ایفای تمام و کمال این نقش شاهانه مورد نیاز است بازی می‌کند. گزینش سایر هنرمندان نیز با دقت خاصی انجام شده و در کل، گروه انتخابی برای کار، گروه بی‌نقصی است.

آمیتاب باچان – بازیگر سینمای هند- در مورد این فیلم گفته است: باتوجه به منابع متعدد تاریخی نمی‌توان این فیلم را صددرصد مستند دانست… اما آنچه در آن تردیدی نیست شأن و مقامی است که ما همواره برای «اکبر» قائل بوده‌ایم و هستیم، امتیازات او به عنوان یک جنگاور بزرگ و یک پادشاه مقتدر که تمام ایالت‌هایی که امروزه به نام هند می‌شناسیم را یکپارچه کرد ، غیر قابل انکار است.

این فیلم  او را  واقع گرایانه، بخشنده، شریف و در عین حال تا حدی ظالم و سنگ دل  به تصویر کشیده. با تمام این اوصاف این فیلم تمام جنبه‌های شخصیتی او را به تصویر نکشیده، مانند علاقه او به هنر و حمایت از هنرمندان یا این حقیقت که او با ترکیب بخش‌هایی از صوفی‌گری هندو و مسیحیت، مذهبی به نام «دین الهی» را بنیان نهاده است. شقاوت و ظلم‌ذاتی او در جنگ‌ها نیز از دید تماشاگر پنهان مانده است. اکبر خان اغلب از سرهای بریده شده مردمان سرزمینی که اشغال می‌کرد هرم می‌ساخت.

قصد ما مقایسه «جودا اکبر» با لاگان نیست  ولی از این طریق می‌توان به پیشرفت چشمگیر کارگردان (آشوتوش گواریکر) در این چند سال اخیر پی برد، زیرا آخرین اثر او «سوادس»( وطن در نسخه دوبله شده به فارسی) اصلا قابل مقایسه با این فیلم‌ها نیست.

جودا- اکبر یک فیلم عالی و سرگرم کننده است، از آن دسته فیلم‌ها که باید  حضور آن بر پرده نقره‌ای را مغتنم و قابل قدردانی دانست. اگر شما بتوانید از زمان طولانی فیلم و پایان آن (اگرچه خوشایند است) چشم بپوشید جودا- اکبر حداقل ارزش یک نگاه اجمالی را دارد. آن را بسیار باشکوه خواهید یافت، اما بهتر است یک بالش همراه خود داشته باشید!

منابع بیشتر

 1. داستان سریال ... اين سريال هاي هندي رو ديدم و همشون مزخرف بود به جز سريال جودا و اكبر و ...

 2. داستان سریال جودا و اکبر | داستان قسمت آخر سریال جودا و اکبر میخوانید داستان سریال جودا و ...

 3. سریال هندی جودا و اکبر خلاصه داستان سریال جودا و اکبر: سریال جودا و اکبر ( Jodha Akbar ) یک سریال ...

 4. سریال جودا و اکبر. این سریال از شبکه جیم بالیوود پخش میشه بزودی خیلی قشنگه گفتم اطلاع رسانی ...

 5. همسر واقعی جلال بازیگر سریال جودا اكبر ... اکبر در سریال جودها و اکبر, ...

 6. Bollywood - ویدیوها

  www.namasha.com/channel6602095570

  سلام دوستان این کانال برای تمام دوست داران بالیووده هرجور موزیک ویدیوی درخواستی هم میزارم

 7. دانلود قسمت 3 سریال جودها اکبر

  downlodhere.rozblog.com/post/459/دانلود-قسمت-3...

  دانلود سریال جودها اکبر تا قسمت ۳ با دو کیفیت ۴۸۰p , 720p | حجم: ۱۵۰ , ۴۵۰ مگابایت | محصول,کانال ...

 8. خلاصه داستان سریال هندی جودا و اکبر و عکس های سریال جودا و اکبر. سریال جودا و اکبر ( Jodha Akbar ...

 9. دلیل قطع پخش سریال جودا و اکبر

  www.mod2.text-ahang.ir/mod/68/دلیل-قطع-پخش...

  زمان شروع سریال هندی جودا اکبر در جم بالیوود - نود و هشت پاتوقی

 10. عکس های جودا در سریال جودا و اکبر عکس جودا در سریال هندی جودا و اکبر فیلم جودا و اکبر داستان ...

 11. سریال جودا و اکبر به زودی از شبکه جم بالیوود. #Gem #GemBollywood. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up.

 12. دانلود تمام فصل هاي سريال دوبله جودها اکبر

  downlodhere.rozblog.com/tag/دانلود-تمام-فصل...

  دانلود سریال جودها اکبر تا قسمت ۳ با دو کیفیت ۴۸۰p , 720p | حجم: ۱۵۰ , ۴۵۰ مگابایت | محصول,کانال ...

 13. ‫جودا أكبر - Home | Facebook‬

  www.facebook.com/pages/جودا-أكبر...

  ‎جودا أكبر‎. 16,007 likes · 17 talking about this. Community. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Home. About. Photos. Likes. Videos ...

 14. فيلم جودا اكبر - مدبلج للعربية - فيديو Dailymotion

  www.dailymotion.com/video/x18pe6m_فيلم-جودا...

  Dec 20, 2013 · فيلم جودا اكبر - مدبلج للعربية Repost Me gusta. por DramaCafeChannel. Seguir 15,7K 1 215 745 vistas ...

 15. تصاویر سریال جودا اکبر,تصاویر سریال هندی جودا اکبر,عکس های جدید سریال هندی جودا اکبر ...

 16. همسر واقعی جلال بازیگر سریال جودا اكبر ... اکبر در سریال جودها و اکبر, ...

 17. قسمت 19 سریال جودا و اکبر اپارات

  www.mod.text-ahang.ir/mod/83/قسمت-19-سریال...

  قسمت آخر سریال جودا و اکبر - tehranpatogh.ir - جک لایو tehranpatogh-ir.joklive.ir › tehranpatogh.irTranslate this page Aug 27, 2015 ...

 18. ‫جودا اكبر‬‎ - YouTube

  www.youtube.com/watch?v=ZFYGDn7EXm0

  Jun 16, 2010 · ياطير عاصي الحلاني جودا اكبر - Duration: 5:20. samira abo raya 100,938 views. 5:20. Jodha Akbar - Episode 165 - February 03, ...

 19. همسر واقعی جلال بازیگر سریال جودا اكبر ... اکبر در سریال جودها و اکبر, ...

 20. دانلود رایگان سریال جودا و اکبر با لینک مستقیم

  serial-free.blog.ir/1394/04/22/دانلود-رایگان...

  دانلود رایگان سریال جودا و اکبر دوبله فارسی با لینک مستقیم محصول هند | کیفیت عالی 480p , 720 ...

 21. همسر واقعی جلال بازیگر سریال جودا اكبر ... اکبر در سریال جودها و اکبر, ...

 22. فيلم Jodhaa Akbar مشاهدة اون لاين مباشرة بدون تحميل فيلم Jodhaa Akbar مجانا بجودة عالية HD BluRay DVD 3D فيلم ...


 1. آپارات - جودا و اکبر

  www.aparat.com/result/جودا_و_اکبر

  جودا اكبر قسمت ... سریال جودا و اکبر زبان اصلی پارت اول قسمت - 124 maria. 36,106 ...

 2. جميع حلقات مسلسل جودا اكبر 4 فرفش بجودة hd، حلقة مسلسل جودا اكبر 4 الاخيرة، مسلسل جودا اكبر 4 ...

 3. مشاهدة مسلسل جودا اكبر الحلقة 8 هندى مدبلج للعربية اون لاين مباشرة بجودة عالية

 4. مسلسل جودا اكبر موت الملكة :: VideoLike

  videolike.org/video/...جودا-اكبر-موت-الملكة

  مسلسلات/جودا اكبر الجزء الرابع(خروج لابوني من جودا بخدعه موت جلال)(مترجم) ممتع شاهد الان|Zee aghany

 5. مسلسل جودا اكبر الجزء 2 تدور أحداث مسلسل جودا أكبر في القرن السادس عشر الميلادي، عن قصة ...

 6. مشاهدة مسلسل جودا أكبر الجزء الثالث الحلقة 1 اون لاين Jouda Akbar مشاهدة مسلسل جودا أكبر الجزء ...

 7. جودا اكبر 3 الحلقة 3 - foxdrama.com

  www.foxdrama.com/جودا-اكبر-3...

  الحلقة 3 جودا اكبر 3 مشاهدة اون لاين بدون تحميل على فوكس دراما, جميع حلقات مسلسل جودا اكبر 3 ...

 8. جودا اكبر 4 مدبلج وفي احداث الجزء الرابع من مسلسل جودا اكبر تظهر العجوز العرافة التي تتنبأ ...

 9. تقرير عن فلم((جودا اكبر)):كواليس الفن ... خرید vpn دانلود سریال. تقرير عن فلم((جودا اكبر))

 10. مسلسل جودا اكبر – D7ika.ma ضحيكا

  www.d7ika.ma/mossalsalat-hindia/jouda-akbar

  مسلسل جودا اكبر الحلقة 74. 2 ديسمبر 2016. مسلسل جودا اكبر الحلقة 73. 2 ديسمبر 2016. مسلسل جودا اكبر ...

 11. جودا اكبر الجزء الرابع مسلسل هندي إنتاج 2016 بطولة : راجات توكاس - باريدهي شارما - براناف ميشرا ...

 12. الحلقة 35 الخامسة والثلاثون من الموسم الرابع من المسلسل الهندى جودا اكبر الجزء 4 مدبلج ...

 13. Macromedia - Flash : Flash MX 2004 7.2 Release Notes

  www.adobe.com/.../en/flash/mx2004/releasenotes.html

  The release notes have been updated to include details on the Flash MX 2004 Update and the Flash MX Professional 2004 Update. System Requirements.

 14. مسلسل جودا اكبر 4 الحلقة 7 - غو دراما تي في

  www.godrama.tv/مسلسل-جودا-اكبر-4-الحلقة-7

  لمشاهدة جميع الحلقات اضغط هنا. مسلسل جودا اكبر 4 الحلقة 7 شاهدنت , مسلسل جودا اكبر 4 الحلقة 7 ...

 15. ONLINE TV - تماشای آنلاین

  gemonline.mihanblog.com/post/26

  Breaking Bad شروع سریال Breaking Bad Season 1 to 5; ... [ناراحت]لطفا فیلم جودا اكبر رو سانسور نكنید مسخره ها ...

 16. نقدم لكل متابعينا عبر ادغال دراما مسلسل جودا اكبر الحلقة 68 مشاهدة مسلسل جودا اكبر مباشر ...

 17. The latest Tweets from جودا اكبر (@ahmedhosen717) ... Add a location to your Tweets. When you tweet with a location, Twitter stores that location.

 18. مسلسل جودا اكبر الحلقة 28 – D7ika.ma ضحيكا

  www.d7ika.ma/مسلسل-جودا-اكبر-الحلقة-28...

  حلقات مسلسل جودا اكبر الحلقة 28 مشاهدة مسلسل جودا اكبر الحلقة 28 , مسلسل جودا اكبر الحلقة 28 ...

 19. مسلسل جودا اكبر الجزء 4 مدبلج الحلقة 54 مسلسلات هندية 2016 , جودا اكبر الجزء 4 الحلقة 54 كاملة ...

 20. خلاصه و قسمت آخر سریال کوزی ... جودا و اکبرخلاصه و قسمت آخر سریال جودا و ...

 21. Mar 20, 2015 · مسلسل جودا اكبر الجزء الثانى الحلقة 1 كاملة .مسلسل جودا اكبر الجزء الثانى الحلقة 1 ...

 22. جودا اكبر 4 مدبلج | موقع لودي نت lody.net

  www.lody.net/cat/جودا-اكبر-4-مدبلج

  جميع حلقات جودا اكبر 4 مدبلج | موقع لودي نت lody.net

 23. مسلسل جودا اكبر 4 الحلقة 56 0.00. الحلقة السادسة والخمسون من المسلسل الهندي جودا اكبر الجزء ...

 24. Search مشا فيلم جودا اكبر الهندي كامل مدبلج jodhaa akbar and watch video for free

 25. مسلسل جودا أكبر الثالث 3 43 مترجم الحلقة

  wtaar.com/search/مسلسل+جودا+أكبر...

  مسلسل جودا أكبر الثالث 3 43 مترجم ...

 26. joda akbar 2 ep جودا اكبر 2 الحلقة 7 - movifan.com

  www.movifan.com/24/06/2015/36/joda-akbar-2-ep-جودا...

  mosalsal jouda akbar saison 2 ep 7 joda akbar 2 episode 7 jouda akbar saison 2 halqa 7 mosalsal مسلسل جودا اكبر 2 جودا اكبر الجزء ...

 27. مشاهدة مسلسل جودا أكبر الجزء الرابع الحلقة 36 اون لاين Jouda Akbar مشاهدة مسلسل جودا أكبر الجزء ...

 28. صور جلال وجودا من مسلسل جودا اكبر - Powered by Slidely - Create & experience your photo collections as beautiful slideshows

 29. Aug 05, 2016 · مسلسل جودا اكبر 4 الحلقة 60 شاهدنت , مسلسل جودا اكبر الجزء الرابع الحلقة 60 فرفش , ...

 30. موقع الحمرا - جودا اكبر - الحلقة 59

  www.elhmra.com/.../جودا-اكبر---الحلقة-59.html

  الصفحة الرئيسية >> جودا اكبر >> جودا اكبر - الحلقة 59. This text will be replaced with a player.

 31. مسلسل جودة اكبر الجزء الثالث 3 الحلقة الثانية 2 هندي كاملة مدبلجة للعربية اون لاين يوتيوب ...

 32. مسلسل جودا اكبر الحلقة 45 كاملة .مسلسل جودا اكبر الحلقة 45 مباشر .مسلسل جودا اكبر الحلقة 45 ...

 33. cafegolestan.ir - اپلیکیشن کافه گلستان

 34. مسلسل جودا اكبر الهندي الجزء 2 اون لاين كامل | myegy forum

 35. مسلسل جودا أكبر - wtaar.com

  wtaar.com/search/مسلسل+جودا+أكبر

  وتار یک سایت تفریحی می باشد می باشد که با همت گروهی از برنامه نویسان در پاییز 1393 راه اندازی شد.

 36. ایران فشن - ورود به سایت

  irfashion.rozblog.com/login

  جودا اكبر عاطفه دوشنبه 04 اردیبهشت 1396. عاطفه در سریال جودا ...

 37. نام سریال "جودا اکبر" است که در آن نقش ... در فیلمی سینمایی با همین نام نیز نقش جودا را ...

 38. Find and see your search history, browsing history, and other activity that's saved to your Google Account in My Activity. You’re in control of this data and can ...

 39. دانلود آهنگ تيتراژ پاياني فيلم در مدت معلوم

  serialdownload.rozblog.com/دانلود-آهنگ...

  آهنگ تيتراژ سريال جودا اكبر | دانلود سریال ۹۴ .....

 40. اريد مسلسل هندي جودا اكبر ح 35 عربي online مشاهدة حلقات وفيديوهات عبر العرب اريد مسلسل هندي ...

 41. ... پیج سریال های ... نقش جودا بیگُم در سریال ... تاندون #جودا_اكبر ...

 42. عکسهای جدید صاحبه سریال به نام الهه ی عشق

  www.wikinaz.ir/post/12399/new-photos-interview-series...

  سریال به نام الهه ی عشق,عکس بازیگران,سریال هندی الهه ی عشق,صاحبه,عکس های صاحبه سریال الهه ی ...

 43. dastankon tatan - stagedl17.rzb.bloges.ir

  stagedl17.rzb.bloges.ir/tags/dastankon+tatan.html

  داستان سریال جودا و اکبر و قسمت آخر سریال جودا و ... عاطفه در سریال جودا واکبر; جودا اكبر ...

 44. Internet Download Manager Registration

  secure.internetdownloadmanager.com/buy_idm2.html

  Internet Download Manager increases download speed with built-in download logic accelerator, resume and schedule downloads

 45. جودا اكبر 153| ویکی پدیا فارسی

  catia2015.wikipediafa.ir/list/جودا+اكبر+153.html

  امّا جهاد اكبر واجب عینى است و هیچ فردى از آن معاف نیست.2) ...

 46. دانشنامه وقف - aminane.ir

  aminane.ir/fa/services/2

  سایت امینانه در زمینه اخبار سلامت , خبر پزشکی , مزایده اداره کل اوقاف تهران ، سلامت روان ...

 47. مشاهدة مسلسل جودا اكبر الجزء الثانى الحلقة 2 مدبلج عربى Jouda Akbar Episode 2 مشاهدة مسلسل جودا ...

 
  1.  
 1.  
 

موضوع: سریال,

نویسنده:

تاریخ: شنبه 16 ارديبهشت 1396 ساعت: 16:18

نظرات()

تعداد بازديد : 329

به این پست رای دهید:

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 503
کل نظرات : 6
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 2
تعداد اعضا : 3
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز : 152
بازدید دیروز : 478
ورودی امروز گوگل : 31
ورودی گوگل دیروز : 115
آي پي امروز : 71
آي پي ديروز : 215
بازدید هفته : 1,227
بازدید ماه : 1,971
بازدید سال : 1,971
بازدید کلی : 1,971
اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی : 54.198.86.28
مرورگر :
سیستم عامل :
امروز : چهارشنبه 30 خرداد 1397

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد